Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lecsúszik az óvszer. Miért?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lecsúszik az óvszer. Miért?

Figyelt kérdés

Jelenlegi pasimnál többször is előfordul,hogy lecsúszik az óvszer.Én még ilyet nem láttam..és Ő is azt mondja h csak velem fordult elő..Volt hogy bennem maradt a gumi..meg esemény utánit is kellett bevennem...ezt nem szeretném soha többet,de marad az óvszerrel védekezés.

Egyébként Masculan 1-es sensitive óvszert használtunk...

Várom az értelmes hozzászólásokat!

Előre is köszönöm!



2012. okt. 9. 12:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Velünk akkor történt ilyen, amikor az előjátéknál nedves lett a pénisze tőlem. Ilyenkor elég csúszóssá válhat a pénisz, és amikor már kezd neki lankadni, akkor könnyen lecsúszhat. Mielőtt felveszi, törölje meg magát, és fogja meg mikor kiveszi.
2012. okt. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek,aki válaszolt!

Azóta már voltunk együtt és semmi gond nem volt.Megfogattam a tanácsaitokat!A nedvesség is közrejátszhatott amit az utolsó írt, meg ugye a nagy hév miatt figyelmetlenek voltunk...de soha többet!

Köszi

2012. okt. 12. 17:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!