Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Csak paranoiás vagyok vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak paranoiás vagyok vagy kezdjek aggódni?

Figyelt kérdés
kb 2 hete amikor a barátommal voltam kiszakadt a gumi, de nem ment el ugyhogy úgy gondoltam nem lesz semmi baj. Ám de most hogy meg kéne hogy jöjjön a havi, késik...nagyon sokat stresszelek lehet hogy csak amiatt vagy tényleg problémák vannak?

2012. okt. 6. 14:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezt mi nem tudhatjuk. Mondjuk ha középidőben volt a gumiszakadás, az elég necces - még ha nem is ment el benned, lehetett előváladék is.

Csinálj tesztet!

2012. okt. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
az lesz...csak még Hétfőig kénytelen vagyok várni
2012. okt. 6. 14:19
 3/7 anonim ***** válasza:
Ennyit számít hogy ultra vékony meg ilyen meg olyan bordázott természetes érzést nyújtó az óvszer. Több gumit kell használni 1 menet alatt.. Drága dolog de még mindig olcsóbb mint 1 gyereket felnevelni, vagy épp az életét semmibe venni. Az már 1 másik dolog hogy a foggátló olcsóbb is, meg jobb is mind2 félnek - a Nőnek csak annyiban rosszabb hogy minden nap be kell vennie a tablettát , meg hormonbomba .. Mellesleg viccen kívül én németországból rendeltem óvszert egy "diler"-től az is extra vékony volt mégis 2x annyi ideig bírta mint a durex. Kicsivel volt csak drágább mondjuk ha a 3 darabos kiszerelést nézzük akkor olyan 1000 ft volt 1 doboz, bár én 50et rendeltem, 3at küldött ingyen próbálni és nagyon bevált. 1 elég max 2 szex közbe, bár azóta átálltunk fogamzásgátlóra
2012. okt. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, nem válaszoltam a kérdésre. Igen szerintem van okod félni mert magamból kiindulva folyamatosan van előváladék, bár nem olyan mértékű mint mielőtt elmegyek.
2012. okt. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
"minőségi" durex volt és nem ultra vékony meg tököm tudja hanem egyszerü,sima, gumi és ellenőrizte mielött betette és tényleg figyeltünk...hát most megy a körömrágás hogy milesz
2012. okt. 6. 14:37
 6/7 anonim ***** válasza:
"a Nőnek csak annyiban rosszabb hogy minden nap be kell vennie a tablettát , meg hormonbomba" - van olyan fogamzásgátlási mód, ahol ez sincs: én Nuvaringet használok, felhelyezem a hüvelybe, és 3 hét múlva kiveszem, ennyi a teendő vele. :) És a hormontartalma is meglehetősen alacsony.
2012. okt. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megjött! XDDD
2012. okt. 15. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!