Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lefeküdtem a 13éves barátnőmme...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem a 13éves barátnőmmel óvszer nélkül, mennyi az esélye, hogy teherbe esik?

Figyelt kérdés

Üdv, 15/F vagyok és lefeküdtem a 13 éves barátnőmmel gumi nélkül, nem lőttem bele, mennyi az esélye hogy terhes lesz?

És ha teherbe esik, milyen büntetésekre számítsak?



2012. szept. 15. 20:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Beteg társadalom,megint két idióta taknyos
2012. szept. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Kovács János Teodór válasza:
72%
Biztos vagy benne, hogy jó helyre dugtad?
2012. szept. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 mpecsa válasza:

Majd az apja megbüntet ne félj !

Felelőtlen, eszetlen kis taknyosok, inkább a leckével foglalkoztatok volna...

2012. szept. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
79%
miert kell szexelni? menjetek fagyizni es moziba ill jatszatok egy tarsast ez felelotlen dolog hagyatok meg a felnotteknek es te fiu szegyeld magad ilyenre vinni egy gyereket anyad lennek csomot kotnek ra eszedbe jusson meg egyszer nemi elet meg egy par evig
2012. szept. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
70%

13. gondolod h az apja megbünteti? lehet csak azt mondja h jól van kicsim, csak így tovább. a mai világban...

már csak az a szégyen h ha abortuszra kerülne a sor, talán még támogatást is kaphatnak rá, amit az állam az adófizetők pénzéből finanszíroz, tehát én fizessek azért, mert két 13 éves bohóckodott.

2012. szept. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
31%

[link]


Gratulálok, apuka lettél!

15 évesen felnőtt vagy a szexhez, akkor a gyermekvállaláshoz is!


Guglizz egy jó szülész-nőgyógyászt!:)

Sok boldogságot így 3-asban!

2012. szept. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%

Ha meg nem kell a gyermek, adjátok nekem:)


Ja, lehet terhes, én is előváladék miatt kaptam a kis drágámat:))


Azt nem tudom mit kaphatsz ott Recskásországban, max egy vállveregetés, azon elül nem tudom:) De írj ha már elvették a kicsit, akkor érte megyek, és elhozom egy érett, normális családba!:))

2012. szept. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!