Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tervezzük az elsőt a barátnőmm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tervezzük az elsőt a barátnőmmel. Mindenképpen óvszerrel fogok védekezni. Első alkalomra milyen óvszer lehet a megfelelő?

Figyelt kérdés
Barátnőm az Extra Safe-t szeretné, csak arról annyit hallottam hogy a srácok nem éreznek benne valami sokat. Igaz ez? Vagy megéri ezt venni először, hogy tuti ne szakadjon ki, aztán jöhet valami "vékonyabb"? Nekem az első a fogamzásgátlás jelenleg csak aztán a kényelem.
2011. jan. 31. 00:18
 1/4 anonim ***** válasza:
tök mindegy milyet veszel, csak ne a legolcsóbb márkátlan szart.ultravékonyt elsőre sztem ne vegyél,mert azon fogtok végig parázni, h biztos kiszakad mert ultravékony (ami amúgy f.szság.)
2011. jan. 31. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát Durex-et néztem/néztünk ki.

Láttam hogy (elvileg) spermicides az Extra Safe. Ha kiszakad van jelentősége, vagy akkor már inkább baj van?

2011. jan. 31. 00:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem szakadnak ki azok oylan könnyen, egyik sem. Az extra safe az lehet tényleg vastag egy kicsit. De nem azért kellene azt vennetek, mert az elsőnél nagyobb "mechanikai hatások" vannak. Ott is ugyanakkora az eséyle a kiszakadásnak, mint a későbbi szexekben. Valószínüleg, mivel felteszem ez neked is az első, nagyon fel leszel izgulva, és jobb is hogy nem érzel benne annyit, legalább nem mész el egyből, ahogy berakod.
2011. jan. 31. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha a barátnőd extra safet szeretne, akkor az első legyen az. A vékonyak is biztonságosak, de a lányoknak amúgy is elég parás az első ("fájni fog-e stb...), nem kell még azon is izgulni, hogy vajon kiszakad-e.

Plusz az elsőnél még nincs olyan nagy tapasztalatotok a gumihasználattal sem.

Legyél megértő, az első legyen extra safe óvszerrel, aztán mehet a vékonyabb is, ha bnőd látja, hogy nincs gond.


Esetleg ha mégis vékonyat szeretnél, akkor használhattok vmilyen spermicidet az óvszer mellé (pl. pharmatex).

2011. jan. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!