Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes vagyok, vagy a fog....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes vagyok, vagy a fog. Gátló abbahagyása miatt késik?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ahogy itt olvasom a témákat kicsit megnyugodtam, h nem csak nekem nem jön meg 5 hete a mensim a bogyó abbahagyása után...! 2hónapja álltam le vele, utánna megjött rendesen a szedési szünetben...de a kövi csomagot már nem kezdtem el.

Viszont az én kérdésem annyiban különbözik a többiekétől, h voltam együtt a párommal a gyógyszer befejezése után...és úgy védekeztünk h kivette mielőtt elment volna belém...tudom nem éppen a legjobb megoldás...de 1x történt...mert annyira megkívántuk egymást!

Ja, 21 éves vagyok, és 3,5 évig szedtem a yadine-t.

Nincs hányingerem, semmi ami a terhességre utalna...de mégis izgulok azért...szerintetek jogosan idegeskedek?


2009. júl. 29. 15:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nemvagy terhes:) A fogamzásgátló abbahagyása miatt lehet:) Szerintem nincs miért aggódnod!
2009. júl. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
az mind1 h mióta szedted, lehetsz terhes. nem biztonságos az ilyen módszer. sztem menj el egy orvoshoz, majd ő megmondja.
2009. júl. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ebben igaza van a 15:25 ösnek, az orvos a legbiztonságosabb, bár már az élvezés előtt kiveszem módszert énis probáltama párommal kb 3x spontán helyzetben:D 1x sem lett belöle gond:) de tényleg az orvossal jársz a legjobban.
2009. júl. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
lehet h te megusztad, de sajnos nem mindenkinel van. igy. én pl. egyaltalan nem lennék nyugodt ilyen helyzetben.
2009. júl. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én is Yadine-t szedtem másfél évig. Miútán abbahagytam 3 hónapig tök pontosan megjött aztán a negyedik hónapba késett 10 napot és most az ötödik hónapba még mindig késik. 1 hete kellett volna megjönnie. Még nem jött meg. Lehet a gyógyszer abbahagyása miatt késik,de vegyél 1 tesztet az a biztos.
2009. júl. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Egyes nőknél a szervezetük úgy reagál a fogigátló abbahagyására, hogy már szinte attól teherbeesnek ha ránéznek a pasijuk alsónadrágjára (képletesen szólva), másoknál viszont pont az ellenkezője, hiába próbálkoznak nem megy. Kérdés, hogy te melyik csoportba tartozol...

Mindenképpen nőgyógyász tudja megmondani mi van!

2009. júl. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors válaszokat, és holnap tuti h veszek egy tesztet! Úgy izgulok... :O


Még egyszer köszike mindenkinek!!!

2009. júl. 29. 16:18
 8/13 anonim ***** válasza:
sajnos van aki attól terhes lesz hogy egy szemet kihagy... mindig védekezz.
2009. júl. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

A bogyókat mindíg pontosan vettem be, és nem is volt gond eddig...

Mindíg pontosan megjött,és most ez a késés ezért is izgat. Pláne h most hagytam abba nemrég.

Néha úgy érzem h megjön, de ez 1 napig tart,kicsit feszül a hasam, aztán utánna megint semmi. :(

Ez tök gáz ugye?

2009. júl. 29. 23:24
 10/13 anonim ***** válasza:
nem gáz, de kellett volna védekezni. orvoshoz menj el mindenkeppen
2009. júl. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!