Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hol írathatok magamnak gyógysz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol írathatok magamnak gyógyszert?

Figyelt kérdés
Kicsit elszámoltam magam, és utolsó hétre hagytam a bogyó íratást, és már nincs háziorvosom, SZTK-ba bejelentkezni már nem tudok, hol írathatok fel bogyót?
2009. júl. 29. 11:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
sztk-ba hogyhopgy nemtudsz bejelelntkezni? szerda van, fél12, nem rendelnek, vagy hogyvanez??
2009. júl. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
időpontot kell kérni és nincs a hétre.
2009. júl. 29. 11:36
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Háziorvos helyettese? Ha a doki szabira megy szokott lenni más helyette, igaz esetlegesen más rendelési időben.
2009. júl. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Receptíráshoz nem kell időpont. Odatelefonálsz, hogy írják fel, mindjárt ott vagy a receptért. Nálunk legalábbis így működik. Amúgy recept nélkül is kiadják, gyógyszertártól függ. Nálunk 2 olyan patika is van, ahol már kaptam recept nélkül, amikor nem jutottam el dokihoz felíratni.
2009. júl. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

igen, telefonon lehet próbálkozni sztk-ban, h neked csak recept kell, és beugranál érte. szoktak írni.


deha minden kötél szakad, akkor keresel egy magán nőgyógyászt aki ma rendel, és megpróbálkozol nála.


vagy elmész a kórházba a nőgyógyászatra.

2009. júl. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
79%
Amikor gyógyszert szedtem, csak évente egyszer mentem nőgyógyászhoz, a tablettát a gyógyszertárban recept nélkül is kiadták.
2009. júl. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

húh ezekre nem is gondoltam, akkor még bejátszom ezeket.

télleg adtak ki patikába recept nélkül? és később pótoltad a receptet, vagy abszolút nélküle odaadták? nem is kellett bizonyítani hogy azt szeded? vagy mondjuk ismertek? Mert annyi erővel akárki bemehetne és vehetne..

2009. júl. 29. 11:56
 8/20 anonim ***** válasza:
71%
Nem ismert a patikus és minden gond nélkül kiadta, de persze szólt, hogy legközelebb írassam fel. Utólag sem kérnek semmi igazolást, vényt.
2009. júl. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
az szép.. akkor tulajdonképpen minek a vény? :D
2009. júl. 29. 13:20
 10/20 anonim ***** válasza:
71%
milyet szedsz? van olyan amit recept nélkul is kiadnak, ilyen pl. a yaz. de privat patikakban se kell a recept
2009. júl. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!