Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért nem jön meg? Terhes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön meg? Terhes vagyok tabi mellett?

Figyelt kérdés
Gestomix tabit szedek.most fejeztem be hétfőn a 3. levelet.Eddig a kettő 7napos szünetben mindig pontosan szerda reggel jött meg.most pedig semmi... :S igaz hogy volt stresszes időszakom,meg haláleset a családomban,de nem hinném h ez a tabit befolyásolja.nem hánytam ki nem volt hasmenésem bevétel után 3-4 órával (mert a tájékoztatóban ez áll) egyszer volt ugy h este 9lor bevettem a tabit és másnap 1kor volt egy kis hasmenés,de a tabi akkor már rég felszívódott!!vagy mégsem?esetleg az lehet a baj hogy néha 9 kor néha 10kor veszem be?soha nem hagytam ki egy szemet sem.mi lehet a baj? :S:S:S
2009. júl. 29. 11:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ha nem jön meg, akkor a gyogyi nem jó és váltani kell.
2009. júl. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
erre én is gondoltam de eddig semmi gond nem volt vele... még mellékhatása sem volt meg mondo mrendesen megjött,dem ost kicsit beparáztam hogy terhesség?!
2009. júl. 29. 11:46
 13/14 anonim ***** válasza:
pont ugyanez volt velem is júniusban. tudom mit élsz át:) de ne parázz semmi gond, előfordul az ilyen. én egy kisebb vagyont költöttem tesztekre, persze mind negatív lett, te is csinálhatsz egyet a biztonság kedvéért, de nem érdemes többet, mert egyszerűen nem lehetsz terhes, kizárt. nyugi a következő szünetben meg fog jönni, ha most nem is.
2009. júl. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
na már teljesen megnyugodtam :) most jött meg :) köszi mindenkinek a választ
2009. júl. 29. 21:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!