Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért nem jön meg? Terhes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön meg? Terhes vagyok tabi mellett?

Figyelt kérdés
Gestomix tabit szedek.most fejeztem be hétfőn a 3. levelet.Eddig a kettő 7napos szünetben mindig pontosan szerda reggel jött meg.most pedig semmi... :S igaz hogy volt stresszes időszakom,meg haláleset a családomban,de nem hinném h ez a tabit befolyásolja.nem hánytam ki nem volt hasmenésem bevétel után 3-4 órával (mert a tájékoztatóban ez áll) egyszer volt ugy h este 9lor bevettem a tabit és másnap 1kor volt egy kis hasmenés,de a tabi akkor már rég felszívódott!!vagy mégsem?esetleg az lehet a baj hogy néha 9 kor néha 10kor veszem be?soha nem hagytam ki egy szemet sem.mi lehet a baj? :S:S:S
2009. júl. 29. 11:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
45%

Hány éves vagy?


Tinédzser korban még nem stabilizálódott a menstruáció ideje, késhet, de előbb is megjöhet. Olyan is előfordulhat, hogy kimarad. Nem kell aggódnod, de ha nagyon akarsz, elmehetsz nőgyógyászhoz.


Üdv,

Nőgyógyász

2009. júl. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok
2009. júl. 29. 11:13
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
a válasz a kérdésedben van. csak akkor fog mindig pontosan megjönni, ha pontosan veszed be. ne aggódj. és stressz miatt bogyó is csúszhat.
2009. júl. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
értem,de azt elfelejtettem még írni hogy volt 1 olyan nap amikor fogyasztottam alkoholt a tabi bevétele után fél órával mert lagziba voltunk, de csak 1 pohárka volt... ez baj?
2009. júl. 29. 11:17
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Mindig pontosan kell bevenni, és akkor pontosan jön meg. És ahogy előttem is írták, a stressz a tabi mellett is befolyásolja azt, hogy mikor jön meg. Van olyan is, akinek néha kimarad a mensije a tabi miatt. Ha nem jönne meg, akkor menj el dokihoz, de tuti nem vagy terhes.
2009. júl. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%
Ugyanmár! Az alkoholnak semmi köze nincs a bogyóhoz.Kivéve akkor ha kihányod:) még csak 2 hónapja szeded, örülhetsz h eddig pontosan jött meg, nagyon ritka az ilyen. És a stressz igenis kihathat arra h mikor jön meg a menstruációd.
2009. júl. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
Második vagyok. Ha berúgsz se baj, ha nem hányod ki. :) Ne parázz, délután meg fog jönni, vagy max holnap reggel. :) Easy. =)
2009. júl. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
46%
vegyél egy tesztet rossmannban v dm-ben és megtudod
2009. júl. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)megnyugodtam :) tesztre azért nem gondoltam... mert mégiscsak tabit szedek és elvileg ez VÉD
2009. júl. 29. 11:31
 10/14 anonim ***** válasza:
91%
Fél nap késést én nem számítanám késésnek... XD 2-3 nap már érdekesebb...
2009. júl. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!