Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ennyi az összes fogamzásgátlás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi az összes fogamzásgátlási lehetőségem?

Figyelt kérdés

fogamzásgátló tablettát szedek. Már több fajtát is írtak fel különböző okok miatt, de mindtől csökkent a kedvem a szexhez, kezdem utálni magát a tudatot is, hogy hormonokat zabálok. Valahogy nem is vagyok önmagam, rosszul érzem magam a bőrömben és szerintem részben emiatt. (a suli is itt van, de az más..) Amíg nem szedtem fogamzásgátlót, éreztem a szerelmem illatát a bőrén. Aztán azóta nem. Ez nagyon zavar, hogy nem érezhetem rajta azt a természetes illatot, amit annyira szeretek! Mondják, hogy a fogamzásgátló megváltoztatja kicsit a szaglást.

Szóval, utánanéztem a hormonmentes készítményeknek. Mindenhol azt olvasom, hogy milyen nagy a teherbeesés kockázata.. Arra azért nem vagyunk felkészülve (sajnos!). Az óvszer meg megint csak olyan dolog, hogy ott van köztünk egy gumidarab szeretkezés közben? Az annyira idegen tőlem. Talán még a hüvelygyűrű lenne jó, mert az biztonságos is, kicsi is a hormontartalma, de nagyon drága... Ennyi az összes lehetőségem? :( vagy hormonok, vagy egy gumiréteg köztünk, vagy nagy esély a gyerekre? Nincs olyan, amiről még nem hallottam?



2012. szept. 4. 17:41
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! az implantátum hosszútávon olcsóbb is lenne, mint a többi, úgy olvastam 30000 körül van az ára és 3 évig véd. Sajnos annyira nem válogathatok a dokik között, mivel magándokira nincs pénzem, meg velük is volt 1-2 rossz tapasztalatom. Voltam egy nőnél aki annyira pénzéhes volt, hogy jó hogy nem jelentek meg dollárjelek a szemében :DDD havi adagokban akart nekem fogamzásgátlót írni, mikor csak 3 havi kiszerelés van belőle. Minden áron rám akarta erőszakolni a rákszűrést, mikor még időben voltam, és nem is úgy készültem. Nem is akart gyógyszert felírni nélküle. Hát az volt az utolsó látogatásom nála, mert hüvelygomba miatt mentem hozzá, de az, hogy visszatérő hüvelygombám van, valahogy elsuhant a füle mellett. Visszatértem a tb által fedezett rendeléshez. Csak rákszűrésre mentem, de pár nap múlva gyulladás keletkezett, mert úgy tűnik kicsit agresszívan vett mintát :D új városba költöztünk, talán most kapok egy normális dokit államin is. Hát, drukkoljatok. nemsokára elfogy a tabim és menni kell.. ja igen, a hüvelygyűrűnél ugyanazok voltak a felsorolt mellékhatások, mint a tablettánál, csak enyhébben. Ez most kicsit lelombozott. Nemsokára jön haza a nővérem angliából. neki implantátuma van, majd jól kifaggatom. De arról is azt olvastam, hogy 500 nő esett ott teherbe ezzel az implantátummal... de azt nem írják, hogy hányból. :(
2012. szept. 4. 18:43
 12/12 anonim ***** válasza:

Szerintem maradj az óvszernél.

Esetleg Pharmatex, de azt csak megszakítással ajánlom.

Vagy szerezz be egy pesszáriumot (sajnos csak külföldről lehet) és pharmatexszel együtt használd.


Ui: Egyszer olvastam annak a dokinak a honlapját, akinek az oldaláról másolták be az injekcióról szóló szöveget.

Olyan szinten felcsesztem magam rajta, hogy leírhatatlan.

Undorító az az ember....


Tessék, itt egy tapasztalatokat tartalmazó fórum (az injekcióról), érdemes beleolvasni:

[link]

2012. szept. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!