Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló vagy óvszer?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló vagy óvszer?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt. Kapcsolatunk elég komoly. Eddig óvszerrel védekeztünk. Szerintetek ezután már célszerűbb lenne a fogamzásgátló? Nem nagyon szeretjük az óvszert, viszont én a fogamzásgátlóval nem tudok megbarátkozni; nem szeretem a gyógyszereket/tablettákat. :)

Tudnátok tanácsot adni? :) Köszönöm! 23L


2012. szept. 2. 15:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
akkor marad az óvszer.jó azzal is a szex.
2012. szept. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mostmar tenyleg valthatnatok es szedhetnel tablettat. Egyreszt kenyelmesebb lesz a szex es elvezetesebb, masreszt picike bogyorol van szo, nincs mitol irtoznod.
2012. szept. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Próbáltátok már óvszer nélkül egyáltalán? Szerintem sokkal jobb érzés. Nemcsak a párodnak, de neked, a lánynak is. Persze neked kell eldönteni, mert te fogod szedni a tabit, de az előző jól mondja, tényleg nem kell félned tőle.
2012. szept. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Azért vagyok a tabik ellen, mert tartok a mellékhatásoktól (főleg fog.gátló). :)

Igen, próbáltuk már gumi nélkül, természetesen nagyon jó volt úgy, sokkal jobb.

Tudom, hogy tabival neki is és nekem is sokkal jobb lenne a szex. :)

2012. szept. 2. 15:47
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem a párom ellene van, én meg nem akarom erőltetni. Így már 4 éve óvszerrel csináljuk. Nekem nincs is velesemmi komolyabb bajom, csak hát nem a legolcsóbb mulatság...
2012. szept. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

persze,hogy jobb.

De fél a mellékhatásoktól.pont egy kérdésnél olvastam miket okoz.

nah ott mondtam,hogy ilyet nem kérek egy lánytól sem.inkább a gumi.az extra vékony

2012. szept. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
gumi..a fgo.gátlótól meghízik az ember. főleg aki hajlamos rá
2012. szept. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Itt leírtam a véleményem:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__fogamzasgatlas_..


http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__32288..


Azt azért hozzáteszem, hogy a megszakításnál mindenféleképpen jobbnak tartom a gyógyszert.

Ha annyira nem bírtok magatokkal, hogy minden egyes alkalomra használjatok óvszert (hiszen írtad, hogy már próbáltátok nélküle...), akkor inkább szedjél tablettát.

2012. szept. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
lehet akkor próbálták nélküle amikor nem eshetett teherbe, mert éppen ott tartott a ciklus
2012. szept. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen, akkor próbáltuk, amikor legkevesebb az esély. És hozzáteszem nem vagyunk soha felelőtlenek!
2012. szept. 6. 22:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!