Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire lehet elrontani az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet elrontani az óvszer felhelyezését?

Figyelt kérdés
Először feküdnénk le a barátommal ő is kezdő és köztudottan elég szerencsétlen. Ma elmentem a nőgyógyászhoz kaptam egy vényt fogamzásgátlóról, de nem tudom kiváltsam-e, mert sok a mellékhatás (vérzések) és kapcsolatunk nem lesz hosszabb úgysem a nyárnál (földrajzi távolság). Ha elég biztonságos az óvszer nem váltanám ki, de ha könnyű elrontani használatát lehet mégis kéne. Mit tegyek?

2012. jún. 19. 15:26
 1/6 Pityeeesz ***** válasza:
35%
hát egyszer véletlenül a fülemre húztam a dákóm helyett, de úgy nem volt valami hatékony :S
2012. jún. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 okoska31 ***** válasza:

kedves mondat: "köztudottan elég szerencsétlen".


egyébként igen, el lehet rontani.

viszont lehet gyakorolni.

1 nyárért tényleg nem érdemes gátlózni, viszont az is igaz, hogy a terhességnél kevésbé kellemetlen.

2012. jún. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Miért is lennék h**** pi**a? Tényleg szerencsétlen és a jelzőt sajátmaga is boldogan használja.
2012. jún. 19. 15:33
 4/6 okoska31 ***** válasza:
Tedd Te fel neki az óvszert!
2012. jún. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Maradjatok az óvszernél. Olcsóbb is és megbízható is.

A felhelyezésre kell nagyon vigyázni. Csak akkor bontsátok ki, amikor már fel kell helyezni. A végén van egy kis hosszabb rész. Azt fogjátok be, hogy ne kerüljön bele levegő, és úgy helyezze a péniszre, majd húzza fel, ennyi. Az a lényeg, hogy oda ne kerüljön levegő, mert akkor kiszakad. Amikor leveszitek, nézzétek meg, nem csöpög-r, ergó nem szakadt -e ki?


Ha ne adj Isten baleset történne, szerintem bárkivel megtörténik élete során legalább 1-szer, akkor azonnal bemész a kórházba a nőgyógyászatra, vagy a magánorvosodhoz, és kapsz esemény utánit. Szóval semmi baj, csak figyeljetek a helyes felhelyezésre, ennyi. De írja is , meg képekben mutatja a felhelyezést. Nézegessétek előtte, nincs abban semmi.


23/N

2012. jún. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Maradjatok már ezzel a sok hülyeséggel! Értelmes választ ké kért. Ha segíteni nem tudtok, haladjatok tovább!


23/N ismét

2012. jún. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!