Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlót szedek másfél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlót szedek másfél hónapja (most vagyok másfél levélnél) elvileg már bőven hatnia kéne, de mégis félek mert?

Figyelt kérdés

Mert mikor megtörtént akkor pont peteérésem lehetett(14.napon) Azóta szurkál a hasam néha és fáj is.

Most szerintetek lehet majd terhesség vagy más oka van?


2012. aug. 31. 22:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szedjél -5öt az egyből 6
2012. aug. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Értelmes válaszokat várok:) De azért köszi első.
2012. aug. 31. 22:07
 3/11 anonim ***** válasza:

Normális esetben a tabletta mellettt nincs peteérésed.

Ha meg van, az régen rossz...

A tabletta ilyen. Nem látod, nincs jelen annak, hogy hat. Csak az, hogy minden levél után megjön a megvonásos.

Talán pár hónap után megnyugszol.

Vagy ha nem bízol benne, akkor keress más védekezési módszert...

2012. aug. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!:)

Igazából csak így az első hónapban félek,utána már nem fogok,csak így picit megijedtem tőle.

2012. aug. 31. 22:13
 5/11 anonim válasza:
Ismerek olyat akit nem vizsgált ki rendesen az orvos és nemjó fogamzásgátlót írt fel neki. A csaj hormontúltengéses volt és íme 5 éves kislánya van.
2012. aug. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Hát nem irigylem:/ engem rendesen kivizsgált,semmi mellékhatása nem volt a gyógyszernek (legalábbis eddig)és rendesen meg is jött.

Magán orvosnál voltam..ha már fizettem érte akkor még jó,hogy rendesen megvizsgál,de nincs mindenkinek szerencséje.:S

2012. aug. 31. 22:24
 7/11 anonim ***** válasza:
A teherbeesésnek semmi köze ahhoz, hogy kivizsgál-e vagy sem. Ez vmi hülye urban legend.
2012. aug. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem a teherbeesésnek van köze,hanem a gyógyszernek...
2012. aug. 31. 22:32
 9/11 A kérdező kommentje:
Itt arról volt szó,hogy rosszat írtak neki fel.
2012. aug. 31. 22:33
 10/11 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy rosszat írnak fel.

Mind ugyanúgy hat. Az, hogy véd-e vagy nem véd, nem függ a gyógyszertől.

A mellékhatások lehetnek másak...

2012. aug. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!