Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet, hogy az óvszer használa...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy az óvszer használata nem elég biztonságos?

Figyelt kérdés
Ne nézzetek hülyének, de miután annyiszor olvastam itt az oldalon (meg más helyeken is), hogyha esetleg valamilyen módon keletkezzik egy apró lyuk a gumin, amit az ember nem venne észre aktus után..az szinte biztos, hogy a pici lyuk a súrlódás hatására szétszakad, és az már ugye elég feltűnő. Szóval csináltam egy kísérletet:D Tűvel kiszúrtam egy Durex Ultra Thint, ráhúztam a vibrátorra, aztán lovagoltam rajta összevissza, szóval nem kíméltem:D Mikor elmentem, megnéztem az óvszert, és ugyanolyan volt, tehát enm szakadt szét. Ebből arra következtettem, hogy talán nem is olyan egyértelmű, ha kiszakad (pedig általában a legtöbben annak veszik..) Mi a véleményetek?
2012. aug. 30. 12:59
 1/9 A kérdező kommentje:
* keletkezik
2012. aug. 30. 13:00
 2/9 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem se elég biztonságos.
2012. aug. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem az utóbbi 10 évben 1 gumi szakadt el, az is csak azért, mert részegek voltunk és a sokadik menet volt.

Semmilyen baleset nem történt, soha nem hagyott cserben, ha lehet így fogalmazni.

Csak persze szakszerűen és figyelmesen kell használni.

2012. aug. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
#2, mondj kérlek biztonságosabbat. Mindenki köttesse el magát, vagy mi? A lehető legbiztonságosabb védekezési módszer, komoly minőség ellenőrzéssel.
2012. aug. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

De miért lenne rajta egy pici lyuk? Ezeket ellenőrzik..

7 éve használok igen gyakran óvszert, sosem szakadt ki egy sem, terhes sem vagyok.

Sőt, az ismerettségi körömben sincs olyan, aki gumi mellett esett teherbe.

Nem mondom, hogy lehetetlen, de igen is megbízható. 100%-os mószer meg nincs.

2012. aug. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Kovács Pistike01 ***** válasza:

Nem a gumi a legbiztonságosabb módszer, hanem a tabletta.


Az óvszer nagy előnye, hogy véd a sexuális úton terjedő betegségektől.

2012. aug. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nálam már szakadt el gumi, és bele is élveztem, szóval lett belőle egy kis para.

Én most már csak úgy szexelek, hogy elélvezésnél kiveszem, leellenőrzöm és visszateszem.

2012. aug. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 szelesoldier ***** válasza:
A vibrátorra gondolom totál felhúztad de a péniszen nem úgy van, a spermazsák még ott figyel és mellesleg a fityma is mozog. A gumi akkor szakad el ha a lány nem elég nedves. Ha odalent nincs ilyen probléma akkor a gumi nem fog elszakadni. Az említett pici lyuk meg ki van zárva mert elektronikusan ellenőrzik az összes gumit a gyárban szóval anyaghiba soha nincs. Én sem találkoztam még eleve szakadt vagy lyukas gumival.
2012. aug. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A vibrátor és a pénisz között azért van bőven különbség működésileg. Egyrészt a vibrátornak nincs fitymája, másrészt meg állandó a mérete, míg a péniszé változik.


De egyébként ettől én is sokszor parázok, hogy óvszer mellett is teherbe eshet a barátnőm, ezért használ a barátnőm fogamzásgátlót (és amúgy húzok magamra gumit emellett).

2012. aug. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!