Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem aggódom, de azért van rá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem aggódom, de azért van rá esély h az lehetek nem?

Figyelt kérdés
A pasim bennem ment el mert azt hitte h gyógyszert szedek de mondtam neki h már nem :S azért ahhoz hogy valaki teherbe essen elég sok adagra van szükség ..de mondjuk volt már rá példa hogy egyszer történt meg és rögtön teherbe esett valaki , én reménykedem hogy nem sajnos nem vettem be utána 72 órás tablettát de most így utólag kicsit parázok ,mikortól lehet csinálni terhességi tesztet? egyébként nem kis tini vagyok mielőtt beszólnátok !
2012. aug. 30. 10:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%

Ha nem kis tini vagy,akkor viszont bődületesen buta,és szégyelld magad.

Nem hallottál még az előváladékról? Felvilágosítanálak akkor,ha eddig ez nem történt meg más részéről,attól is teherbe tudsz esni. Szerintem vagy kis tini vagy tényleg,vagy iszonyatosan buta.Ahhoz van elég eszed,hogy szexelj,de ahhoz nincs,hogy védekezz? Gratulálok,szégyelld magad. És ne kifogásokat keress szerintem,hanem gondolkodj el a butaságodon. Parázhatsz bátran,mert ahhoz nem kell "sok adag",hogy teherbe ess.

2012. aug. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem kis tini vagy, akkor tudhatnád, hogy igen, lehetsz.
2012. aug. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
És nyugodtan lepontozhatsz... :) Mert attól még igazam lesz.
2012. aug. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%

"azért ahhoz hogy valaki teherbe essen elég sok adagra van szükség" EZ TÉVES icipici is elég lehet

ne tesztel foglalkozz menj el orvoshoz és az mindent megmond pontosan...

2012. aug. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
xD kérdező... idióta vagy. szerinted mekkora adag kell a terhességhez?! hova fajul a világ,hogy ilyen barmok lettek a nők?!!!!
2012. aug. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha nem kis tini lennél,akkor bizonyára lenne fogalmad arról,hogyan működik a biológia. Nem nagyobb adagtól esel teherbe. Két csepp ondóban is van sperma... Jézusom,hogy lehet valaki ilyen tudatlan! :S
2012. aug. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ha nem aggódsz,miért tetted fel a kérdést? csapd fel a bioszkönyved,szerintem már 9-ben tanulhattál erről...
2012. aug. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ostoba vagy.
2012. aug. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát jó nagy hülyeség volt nem elmenni esemény utániért.

Mikor voltatok együtt? Mennyire rendszeres a menstruációd? Hány napos a ciklusod? Mikor kell megjönnie?

2012. aug. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha nem aggódsz, akkor minek írtad ki a kérdést? Amúgy meg én a helyedben aggódnék.
2012. aug. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!