Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Védekezés nélkül szeretkeztem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Védekezés nélkül szeretkeztem a barátommal a menstruációm 5. napján. Mennyire volt kockázatos?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok és előre is megkérlek titeket, hogy ne szidjatok le a felelőtlenségünk miatt, már nagyon megbántuk, a pokolba kívánom magamat és a felelőtlen fejemet is... A lényeg, hogy 08. 15.-én jött meg a menstruációm és 08. 19. hajnalban pont nem véreztem és szeretkeztünk a barátommal sajnos védekezés nélkül 2x is. Egyik aktus során sem élvezett belém, de azért aggódom, mert előnedv, a ciklusom 5. napján voltam, stb. Miután megtörtént, még aznap véreztem egy keveset, de nem ilyen pecsételőset, hanem azért rendesen. Beszéltem nővéremmel, szerinte elhanyagolható az esemény utáni tabletta. Ti mit gondoltok, mennyi esély van arra, hogy terhes leszek? Köszönöm szépen a válaszokat előre is.
2012. aug. 21. 09:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, hogy terhes vagy, de pár százalék mindig ott figyel, meg ez a "nem élvezett belém" sem mindig van úgy.


Én nem vennék be tabit, sztem felesleges, ráadásul mire eljutsz érte már mindegy is lesz. Ha a pasid biztosra mondja, hogy nem ment el, akkor kicsi az esélye a terhességnek.


Ha ez megnyugtat én évek óta megszakítással védekezem a férjemmel és nem lettem sosem terhes, de én könnyen pofázok ugye.

2012. aug. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon kicsi az esély, én nem aggódnék a helyedben.
2012. aug. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól függ hány napos a ciklusod...
2012. aug. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
30-35 nap között váltakozik.
2012. aug. 21. 10:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor nem valószínű a terhesség.
2012. aug. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!