Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A menstruációm után egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A menstruációm után egy nappal szeretkeztem a barátommal és későn vettük észre, hogy a gumi oldalán volt egy kis lyuk. Másnap bevettem esemény utáni tablettát. Mennyi az esélye, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2009. júl. 15. 19:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
nagyon kicsi.. nyugodj meg :)
2009. júl. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
szinte esélytelen, nem valószínű hogy terhes maradtál!
2009. júl. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)kicsit megnyugodtam
2009. júl. 15. 21:23
 4/16 anonim ***** válasza:
Az esemény utáni csak 85 %-ban megbízható, de ha nem ment el benned, akkor nagyobb biztonságban vagy.
2009. júl. 16. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

valószínü hogy nem vagy az.de hogy megnyugodj csinálj egy tesztet,szex után 10 nappal már mutat eredményt.

elméletileg elötte és utána egy héttel nem tudsz teherbe esni.

egy kismama

2009. júl. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

"Az esemény utáni csak 85 %-ban megbízható"


Ezt a hülyeséget hol olvastad?

A sürgősségi tabletta Pearl-indexe 0.5-2.5.


Ez azt jelenti, hogy 0.5-2.5% annak az esélye, hogy egy esemény utáni tabletta után mégis terhes legyen valaki, tehát a hatékonysága 97.5-99.5% között van.

Ez elhanyagolható.


Ráadásul a gumi oldalán lévő lyukból elhanyagolható az esélye, hogy egy kis sperma kikerül. Főleg, ha hozzávesszük azt is, hogy a megtermékenyítéshez nem egy sperma kell, hanem sok (kb.: 1000000-nak van reális esélye, mert el kell jutnia annyi spermiumnak a petesejtig, amennyi képes feloldani a sejtfalat. Egy sperma nem elég oda se). Olyan sok, ami csak néhány ml ejakulátumban van meg. Természetesen, ha peche (szerencséje) van az embernek, kevesebb is elég, de egy kis lyukon nem fog annyi kifolyni, amennyi teherbe ejthetné a kérdezőt. (Ettől függetlenül minden ilyen esetben kell az esemény utáni tabletta.)


Tehát a kérdező megnyugodhat (a menszeszig úgysem fog. :D), nem terhes.

2009. júl. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

A teszt szex után 10 nappal még negatív eredményt mutat. 12-14 nap kell, hogy legyen annyi HcG a vizeletben, amennyit ki is tud mutatni. De ide tényleg csak akkor kell a teszt, ha szegény csaj nagyon ideges. Kizárt, hogy terhes legyen.


Kérdező: Egyébként milyen márkájú óvszert használtál?

2009. júl. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Azt észre sem vettem, hogy a menstruációd után közvetlenül volt. Olyankor csak nagyon kivételes esetben lehet terhes az ember lánya.
2009. júl. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Tudom,hogy nagyon kicsi az esélye annak,hogy terhesség legyen a végeredmény,dehát mégsem tudok teljesen nyugodt lenni.A teszt pedig korai lenne még.Mellesleg Durex Elite óvszert használunk,eddig nem volt vele gond.

2009. júl. 17. 16:53
 10/16 anonim ***** válasza:

Pedig a Durex elvileg jó márka...

De ahhoz nem kell teszt, hogy biztosan mondjam, nem vagy terhes. Csak a tabletta hatásait fogod még egy ideig érezni. (Nem tudom, mik ezek)


De teljesen nyugodt lehetsz.

2009. júl. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!