Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha a menstruációm alatt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a menstruációm alatt (utolsó napjaiban), de már a következő levél megkezdésének 3. napján szeretkeztem - úgy, hogy az 1. nap elfelejtettem bevenni a legelső tablettát, amit másnap pótoltam - abból baj lehet?

Figyelt kérdés
2010. febr. 9. 22:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
lehet baj, minden kihagyott tabibol. többet késtél, mint 12 ora?
2010. febr. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
mért vagy ien komoly?:/
2010. febr. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

szia!

Hát nem indokoltad hogy mikor pótoltad azt a tabit. ha 12 órán belül,akkor minden oké, ha később, én a helyedben 1 hétig kiegészítő védekezést alkalmaznék.De ALSÓHANGON megszakításosat.. bár erre nem bíztatlak inkább..:)

Gumizzatok, ki lehet bírni:)

2010. febr. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

3ik.válaszoló vagyok.

ja,hogy volt szex.. ez vmiért nem jutott el az agyamig. Szerintem ez attól függ h mennyi időn belül pótoltad.

2010. febr. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
hát pont ez a baj, hogy olyan 13 óra múlva :S:( de már lejárt a 72 óra :( az segít valamit hogy még menstruáltam? vagy hogy a legelső tablettát hagytam ki?
2010. febr. 9. 22:40
 6/12 A kérdező kommentje:
ááá biztos terhes vagyok :((((( azóta már lefeküdtünk megint :((((( (pénteken pótoltam, lefeküdtünk szombaton és tegnap is) nem tudom hogy lehettem ilyen hanyag. :(((((
2010. febr. 9. 22:47
 7/12 anonim ***** válasza:
hat, remeljuk, h nem. a levél végéig hasznaljatok gumit. 2 het mulva teszt.
2010. febr. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kislány, gratulálok!

Te sem olvastad el a tabi használati utasítását? Tudod a kockázatok és mellékhatások tekintetében olvassa el a BETEGTÁJÉKOZTATÓT. Csak olvasni is meg kéne tanulni nem csak b@szni!


Egyébként meg nem lehet baj, mert a tabi többet véd mint 24 óra, de hülyebiztosra van hangolva pont az ilyen hülyék miatt mint te. Az elmaradt tablettát meg másnap nem pótoljuk, mert az összevissza hormonbevitel megbolondítja a szervezetedet és igen így már akár baj is lehet belőle!

ÉSSZEL védekezünk 'ázeg!

2010. febr. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nem igaz, h 24 orat lehet késni. szépen irja, h csak 12 - t. max. nem csak kitalálták.
2010. febr. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Előfordulhat a terhesség, de nagyon kicsi az esélye, főleg, ha régóta szeded a tablettát. Nekem doki mondta ezt, mikor ugyanígy jártam egyszer, elszámoltam a napokat és a 8. napon kezdtem el szedni. (Akkor nem is pótoltam az előzőt.) Nem lettem terhes.
2010. febr. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!