Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ömlik belőlem a vér, ilyenkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ömlik belőlem a vér, ilyenkor vajon véd a tabletta?

Figyelt kérdés

Fogamzásgátlót szedek, jelenleg a 2. hét közepénél tartok. 1 éve szedem.

Az utóbbi 2-3 hétben nagyon stresszelek, szó szerint remegek folyamatos, vérnyomásom 160 körül van, még lázas is vagyok folyamatosan.


Szóval a helyzet az, hogy megjött a 7 napos szünetben és azóta ömlik (!) belőlem a vér! Óránként kell super tampont cserélnem! Több, mint 2 hete vérzek.

Felhívtam a dokit, kivizsgált, szerinte lelki alapú, stressz miatt. Ám arra nem tudott válaszolni, hogy véd-e a tabletta.


Esetleg valaki tud segíteni?


2012. aug. 19. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:

ebben az állapotban szexelnél?

biztos vagy benne, előbb gyógyulj meg, ha nem akarod tönkre tenni magad

2012. aug. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

és még mindig ömlik a vér annak ellenére h az orvossal beszéltél??


mindenképpen menj el újra, a vérzés nem lelki eredetű.

2012. aug. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is azt kérdezném: számít az, hogy véd-e vagy sem? Ha ömlik, úgyse szexelsz, vagy igen?


Fordulj másik orvoshoz. Az ilyet nem lehet elintézni azzal, hogy "lelki eredetű".

2012. aug. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Semmi egészségügyi problémám nincs, tényleg lelki eredetű. Mint a láz is. Stressz miatt van ez. Volt már régebben is, de akkor nem aggódtam, mert hát nem szedtem tablettát.


Igazából nem akarok szexelni, de érdekelne, hogy véd-e.

2012. aug. 19. 20:00
 5/8 anonim ***** válasza:

De ez az, hogy MOST tablettát szedsz, és EZÉRT NEM LEHET lelki eredetű.

A tabletta egy mesterséges ciklust hoz létre, amit NEM írhat felül a saját hormonrendszered stressz hatására!

Ha mégis ez következik be (márpedig nálad ez történt), akkor BAJ van, kezelni kell!


Egyébként se normális, hogy több mint 2 hétig vérezz.

Többek közt súlyos vérszegénységet okozhat, és nem ez a legnagyobb gond.


Menj másik orvoshoz!

2012. aug. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Próbálj szedni magnéziumot, stresszes időszakban jót tesz, de a vérzésre nem hiszem hogy hatással van.
2012. aug. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha rendesen szedted, nem hánytad ki, nem ment a hasad és nem felejtetted el, akkor véd. Ha esik, ha fúj, az véd... nekem meg olyan volt, h a stressztől egyáltalán nem jött meg vagy 2 alkalommal.... nem volt semmi.... ha nem hagyod ki, akkor mindegy, mit produkálsz, védett vagy
2012. aug. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1 elvileg véd a tablettád - az orvosod meg egy dilettáns

2 ha csak nem vámpír a pasid, kétlem, hogy élvezné bármelyikőtök a szexet

3 keress sürgősen normális nőgyógyászt

4 ha 2 hete úgy ömlik belőled a vér, hogy óránként kell szuper tampont cserélni, akkor most azonnal irány a nőgyógyászati ügyelet, mert ez sok minden lehet, de stressz biztos nem

2012. aug. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!