Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Jangee tablettát szedek. Nagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jangee tablettát szedek. Nagy baj, ha a szokásos időpont helyett egyszer véletlen 2 órával később szedem be a tablettát?

Figyelt kérdés

Minden este 8 órakor szedem be a Jangee fogamzásgátló tablettát, de egyik este vacsorára mentünk és elfelejtettem magammal vinni, anya pedig mondta, hogy semmi bajom nem lesz, ha néhány órával később veszem be. Igaz ez? Nagyon sokszor mondta már ezt, mert én állandóan törekszem a percre-pontosságra.


Azt olvastam, hogy ha tudatosan fogyasztunk több alkoholt, akkor előtte vegyük be a tablettát 2-3 órával, de az mekkora probléma, ha hétfő este 8 helyett 9-kor, majd kedd este 8 helyett megint később, 10-kor szedtem be?


2012. aug. 13. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
nem baj, 12 órán belül legyen, addig be lehet venni nyugodtan.
2012. aug. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem baj. én is azt szedem, van h 10óra eltéréssel veszem be (nem vagyok itthon vagy valami). 12órán belül vedd be, az a lényeg.
2012. aug. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én is mindenhol azt olvastam, hogy 12 órán belül kell beszedni! Szerintem semmi okod aggodalomra!!!

Én nemrég kezdtem el szedni amúgy, kíváncsi lennék, hogy neked milyen mellékhatásai vannak/voltak???

Nekem nőtt a mellem és kicsit hisztis is vagyok és egyfolytában éhes vagyok...

Ma fogom bevenni a 8. szemet, neked mi a véleményed, a hétvége körül már szeretkezhetünk kiegészítő védekezés nélkül? Valahol 1 hónapot valahol 10 napot mondtak...

2012. aug. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én a betegtájékoztatón azt olvastam, mikor elkezdtem szedni, hogy ha a menstruáció első napján kezdjük el szedni a tablettát, akkor már azonnal védettek vagyunk a nem kívánt terhesség ellen.

Szóval már nyugodtan szeretkezhettek kiegészítő védekezés nélkül:)

Én már több mint 1 éve szedem ezt a tablettát, nálam semmilyen mellékhatása nem volt. Nem kívánom se jobban, se kevésbé az ételt, mint korábban, a mellem pedig még mindig ugyanolyan kicsi:D

2012. aug. 17. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!