Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nagyon fontos! Mit tegyek?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon fontos! Mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés

A párom 3napja beraka nekem az ondós péniszét. Kb 1percig se lehetett bennem mert szoltam neki jogy vegye ki igy.van esély a terhességre?vegyek be 72orás tablettát?

19/L



2012. aug. 11. 19:45
 1/7 anonim ***** válasza:
72 óra az 3 nap, azt már nem veheted be. Van esély, ja, mostmár csak reménykedj, hogy megúszod.
2012. aug. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

És előre is elnézést a sok helyesirási hibáért..csak eléggé kapkodva irtam. Aggodok

2012. aug. 11. 19:53
 3/7 anonim válasza:
fene azt az ondós fas.át
2012. aug. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3. XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2012. aug. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szerintem ruházz be 1 terhességi tesztre nem hiszem,hogy megfizethetetlen árba van

a másik meg,hogy szerintem ha sexeltek használjatok óvszert akkor tuti el kerülöd ezeket az eseteket.

2012. aug. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De jól informált mindenki... Szerencsétlen lány ugyan minek vegyen terhességi tesztet most, 3 nap alatt még Chuck Norris sem tud megtermékenyülni-beágyazódni... Minimum a 10., de inkább a 14. napon végezhető el a terhességi teszt. Illetve előbb is, akár ebben a szent minutumban, de ha terhes is leszel, most nem fogja kimutatni.
2012. aug. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a valaszokat!:)nem lettem terhes szerencsere:)de tanultam az esetbol, es mostantol jobban odafigyelunk :)a fogamzasgatlasra:)koszonom mindenkinek a valaszokat!:)puszi
2012. aug. 14. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!