Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet baj? FONTOS!

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet baj? FONTOS!

Figyelt kérdés

Barátnőmmel még június 14-én csináltunk egy kis hülyeséget ..Nem használtunk gumit, viszont nem is tettem neki be, csak úgy 1,5-2 cm-t ...Azután megjött neki szépen. De a hétvégén rosszul érezte magát. Vettek egy tesztet, ami negatív lett. De a menstruációja már késik második napja. Igaz, hogy nagyon sokat stresszelt miatta, hogy nem-e terhes esetleg. Mit lehet tenni?

Kérem csak normális válaszok legyenek. Köszönöm.


2012. júl. 25. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Beleélveztél?
2012. júl. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szerintem gondold át még egyszer a történetet, és próbálj meg logikusan, értelmesen gondolkodni.
2012. júl. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 TheHutyutyu ***** válasza:
igen eljött a világvége a galambok eljönnek érted és megerőszakolnak muhahahaaa Rettegj :D :D
2012. júl. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Légyszíves normális válaszokat. Neked lehet hogy poén, nekem viszont nem.
2012. júl. 25. 19:25
 5/7 anonim ***** válasza:

Persze, lehet, hogy terhes, de ez azután lesz biztos, ha már heteken keresztül késik. Pár nap az smafu. Exemnek két hétig késett legtovább.


21F

2012. júl. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Végre egy segítőkész ember. Még??
2012. júl. 25. 19:34
 7/7 szelesoldier ***** válasza:
Bizonyára csak attól lett ideges mert rosszul lett ami simán lehet a menstruációs görcs vagy egyéb ilyenkor totál normálisnak mondható mellékhatás és azóta csak az idegeskedés miatt késik neki. 2-3 nap tényleg nem a világ, ha negatív lett a teszt is na meg ha nem élveztél bele akkor biztosan nem terhes. Nyugi!
2012. júl. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!