Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szegeden hol lehet hétvégén...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szegeden hol lehet hétvégén esemény utánit íratni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Hát kérdés adott, történt egy kis baleset sajnos és nem tudjuk hétvégén hol lehetne felíratni.
2012. aug. 10. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Tessék, segít a google:

[link]

2012. aug. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

FAIL... és ti szexeltek ekkora problémamegoldó képességgel??? Gratulálok. Nincs több kérdésem bíró úr, kötelet. Nekik, vagy nekem :D (szavazat itt úgy is az lesz, hogy nekem...)

Amúgy ügyelet, azt meg keresel neten.

2012. aug. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Utolsó hozzászóló.

Nem a problémamegoldó képességgel van a gond, hanem hogy az internetből kifolyólag mindenhol mást írnak. És nem tudjuk melyik a megbízható forrás, ezért kérdeztük meg, talán valaki tudja (tapasztalatból esetleg) hogy hová leget fordulni.

2012. aug. 10. 21:58
 4/5 anonim ***** válasza:

Pedig tényleg nem nehéz.

Rákeresel, kidobja a felnőtt ügyelet elérhetőségét telefonszámmal együtt.

Fogod magad és felhívod őket, megkérdezed, hogy mehetsz-e oda. Ha nem, akkor is eligazítanak, hogy hova mehetsz.

Ha nem veszik fel, elballagsz.

2012. aug. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia!

Nekem is volt ilyen egyszer, én akkor a női klinikára mentem (Szeged, Semmelweis u. 1)! Ott megkérdezitek a portást és útba igazít! Nekem 1 nővér írta fel, semmit sem kérdezet! De minél hamarabb menj!!!!

2012. aug. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!