Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek elég biztonságos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elég biztonságos védekezési módszer?

Figyelt kérdés

Barátommal óvszerrel védekezünk, de mielőtt el élvez kiveszi és a számban megy el. Ennél biztonságosabb módszer már csak a gyógyszer igaz?

Köszönöm előre is !

L/20


2012. aug. 7. 00:50
1 2
 11/17 anonim válasza:
Szerintem a Pharmatex tabletta az még biztonságosabb, semmi hormonzavar nem lesz tőle az embernek. Csak annyi hogy belekel tenni a hüvelybe és ameddig bírod az újaiddal felnyomod (egyáltalán nem fáj) ezután várni kell kb 15-20 percet hogy feloldódjon és utánna mehet a sex... És miközben várjátok hogy leteljen az a 20 perc addig, nyugodtan lehet előjátékozni, de a nőnek ajánlott hanyatt maradni miközben oldódik a tabletta, a biztonság kedvéért, hogy ne folyjon ki. Így akár a férfi bele is élvezhet a hüvelybe, de ha még biztosabbra akartok menni, akkor: mielőtt a férfi elélvezne kiveszi a péniszét, és vagy a nő szájába, vagy a mellére vagy ahová akarja elélvez. És ez így szinte 100% védelmet nyújt, mi is a barátommal már több mint egy éve ezzel a módszerrel csináljuk, és eddig még nem történt semmi baj.
2012. aug. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

11-es: rengetegen esnek teherbe Pharmatex mellett úgy, hogy megszakítják.


Például én is teherbe estem, pedig csak kb 5 percre tette be a barátom, be sem tudtuk fejezni, annyira csípett. Tehát nem élvezett el bennem, mégis teherbe estem. 1 alkalomtól, teszem hozzá..

2012. aug. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
És miért pont a szádba???
2012. aug. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
barátom így szereti, de az most lényegtelen igazából.
2012. aug. 10. 01:19
 15/17 anonim ***** válasza:

Mi két éve használjuk szinte napi rendszerességgel a pharmatexet és nem volt gond.

Ha valaki úgy esik teherbe bármilyen fogamzásgátló mellett, hogy be sem tudták fejezni, ott azért valami igencsak gyanús.

2012. aug. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ja, persze, biztos mindenki hazudik, aki pharmatex meg megszakítás mellett lett terhes.

Biztos neked van igazad.


És biztos csak poénból akarják betiltatni a pharmatexet a nőgyógyászok.

2012. aug. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
le is nyeled? imadhat a baratod
2012. szept. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!