Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátnőmmel úgy másfél hete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel úgy másfél hete feküdtünk le és amielőtt felhúztam az óvszert betettem kicsit neki és ezt követően 6 nap múlva vérzett egy kicsit (még szűz volt amielőtt lefeküdtünk) és mostanába megnőtt az étvágya is szerintetek lehet hogy terhes? :O

Figyelt kérdés
megnéztük utánna za óvszert és nemvolt kiszakadva.

2012. aug. 5. 18:18
1 2 3
 1/25 Hanariko ***** válasza:
58%

"amielőtt felhúztam az óvszert betettem kicsit neki" mi a jó büdös k*rva anyádért teszed be neki? Különben nem kéne itt siránkoznod.

Legalább bele egyezett? Mert akkor neki is pont annyi esze van.

2012. aug. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
igen beleeggyezett
2012. aug. 5. 18:32
 3/25 anonim ***** válasza:
45%
terhes ez biztos
2012. aug. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 Hanariko ***** válasza:
100%
de miéééééért? Miért teszed be neki? (még akkor is ha beleegyezett) hogy aztán ide jöhess aggódni? Mi értelme ennek? Szerintem így nem is lehet igazán élvezni hogy "csak két percre berakom és kirántom".
2012. aug. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Jajjj nee. Már megint ez megy. Miért nincs eszed időben gondolkodni??? És miért nem megy, hogy egyedül megvedd a terhességi tesztet??? Miért kell mindent a szátokba rágni? Tudod nem kéne szexelni ha nem vagy tisztában a dolgokkal!

Jahh, és a gumi csak úgy hatásos, ha használják. Végig!


Hogy szerintem terhes-e? Várj,... lehívom a számokat....igen, már látom is..... van rá esélye.

2012. aug. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
100%
Minek?!! Mi a francért kellett neki berakni?? Tudod, a gumi arra van,hogy végig használjátok!! Még petting alatt is szokás!! Tudod, vannak olyan dolgok,hogy előváladék és az is tartalmazhat spermiumokat!! De így hogy ha be is tetted neki, van rá esélye!! Gratulálok!! Amúgy mennyi idősek vagytok?
2012. aug. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:

Ja, utolsó vagyok, és tudod van nőgyógyász, alkalom utáni fogamzásgátló és terhességi teszt!!


"megnéztük utánna za óvszert és nemvolt kiszakadva.":

DE beraktad neki a szerszámodat gumi nélkül!! istenem -.-.. Bár a barátnődnek sem lehet nagy esze..

2012. aug. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Csak tudnám, hogy az az információmorzsa, hogy "az óvszer nem szakadt ki", mit számít? Ha az első pillanattól használtátok volna, akkor jelentene biztonságot.


És az miért érdekes, hogy szűz volt?

Tán azt hiszed, hogy akkor nem is eshet teherbe?

Tévedsz, nincs ilyen összefüggés.

A 6 nappal későbbi vérzés sincs összefüggésben a szüzességével.

Amiatt vagy azonnal, vagy egyáltalán nem szoktak vérezni a nők.


Teszt (az aktustól számítva) 2 hét múlva mutat bármit is.


Lehet terhes.


Az esélyek latolgatásához egyébként arra az infóra lenne szükség, hogy mikor jött meg neki utoljára.

Illetve milyen jellegű vérzés volt az a 6. napon.

Pár csepp vagy több?


Beágyazódási vérzés általában a 7.-10. nap között valamikor jelentkezik és pecsételő jellegű.

Az étvágynövekedés pedig általában nem az első tünet, bár utalhat terhességre.

2012. aug. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
pár csepp volt neki és julius 13.án jöttmeg neki.
2012. aug. 5. 18:57
 10/25 anonim ***** válasza:
És hány napos a ciklusa? Ha 28 körüli, akkor kb. pont a legveszélyesebb időszakban voltatok együtt.
2012. aug. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!