Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Zoely fogamzásgátló. Ez most...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zoely fogamzásgátló. Ez most hogy van?

Figyelt kérdés
A betegtájékoztató azt írja, hogy azonnal hat és nem kell kiegészítő védekezés. A dokim nem mondott semmit csak felírta. Ez az első fogamzásgátló amit szedek. Tehát a kérdésem mikortól hat ténylegesen?

2012. aug. 5. 02:33
 1/10 anonim ***** válasza:
1 hetet mindenképp várj!
2012. aug. 5. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) Az egy hét az megvolt, de van egy olyan érzésem, hogy kevés volt. Viszont olvastam itt, hogy sokaknak még a 3. hónap után is van vérzése vagy barnázása nekem 3 nap múlva már semmi nem volt. Mindenesetre érdekes.
2012. aug. 5. 11:54
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is most kezdtem el szedni, nem rég. Nekem teljesen rendes volt a menszeszem. Ma veszem be a 21. szemet. Mellékhatások vannak neked?
2012. aug. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mellékhatások egyáltalán nincsenek. Én azért eléggé megvagyok elégedve még ezzel a gyógyszerrel.
2012. aug. 8. 10:36
 5/10 anonim ***** válasza:
Reméljük így is marad. Nekem szép sorba jönnek elő. Elmúlik az egyik és jön egy másik. Lassan már a tájékoztatóban leírtakon végigmegyek.
2012. aug. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Ezzel én is így vagyok.Késett a menszeszem,pedig mindig pontra pontosan jön meg és fejfájásom is lett tőle pedig nekem sosincs..Kezdek csalódni ebben a gyógyszerben...
2012. aug. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Nekem is ez az első gyógyszerem amit szedek és most tartok a második levél 22.szeménél. az első levélnél én is barnáztam sokszor, de a másodiknál eddig még egyáltalán nem. Elvileg 3 nap múlva kell, hogy menjöjjön, amit kíváncsian várok. De hálistennek nálam sem voltak mellékhatások, csak híztam pár kilót ami mellesleg rám fért:) ja és a melleim is nőttek aminek szintén nagyon örültem:D
2012. aug. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A 3. és 5. válaszoló vagyok. Én tegnap este vettem be a második levél 1. darabját. Sajnos nem jött meg a placebóknál. Pedig a jelei megvoltak, hogy meg fog és mégse. Csak egy kis pecsételő vérzés volt. Viszont a mellékhatások elmúltak aminek örülök. :)
2012. aug. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én a 3. levélnél tartok... most szedek először amúgy fog.gátlót.

A zoelyt lefogom cserélni mert tönkre vágta a libidómat, ráadásul erős hangulatingadozásaim is vannak miatta. Továbbá iszonyat nehezen és alig nedvesedem mióta szedem, szóval pont azt gátolja amiért ki van találva. A biztonságos "felhőtlen" szexet. Pedig jól indult a dolog, az első levél placeboi előtt 4 nappal barnáztam, aztán placebo alatt rendesen megjött és hamar elmúlt... második levél placeboinál is megjött rendesen, szóval ilyen téren nincs gáz... Nektek sok sikert hozzá remélem nektek nem jön elő ilyen

2012. aug. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Kétségbeesett88 válasza:
Sziasztok! Van egész 3 havi Zoely fog.tablettám. felbontatlan, teljesen új!A dokim felírta én hülye kiváltottam de nem merem szedni..így inkább szünetet tartok..írjatok és megbeszéljük az árat!
2012. aug. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!