Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzásgátlót max. Félévig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogamzásgátlót max. Félévig lehet szedni legalábbis a cypromixot? Kinek mi a vélemyény-e róla jó fogamzásgátló?

Figyelt kérdés
2012. aug. 1. 21:19
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
értem :( köszi :(
2012. aug. 1. 21:43
 12/20 anonim ***** válasza:
Nem értem, mit háborogsz. Feltettél egy kérdést, amire több, mint kielégítő választ kaptál. Ki vagy te, hogy megkérdőjelezed a válaszadók szavahihetőségét? Segítenek, próbálják felnyitni a szemedet, és még te vagy megsértődve? Hát hol tehetnek ők arról, hogy felelőtlen voltál? Gondolkozz már el egy kicsit! Ha nem akarsz idegenek véleményére adni, akkor mástól érdeklődj. Kezdheted az orvosoddal is. Bár ha a Cypromix felírásáért kapja a nagy pénzeket, biztos nem fog lebeszélni róla.
2012. aug. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
hú nem mondod az orvossal ? eszembe se jutott volna, onnét jövök ő írta fel! -.- hol van megkérdőjelezve??
2012. aug. 2. 08:27
 14/20 anonim ***** válasza:

Kérdező, és még én voltam "flegma"? Akkor te mi vagy?

Képtelen vagy elfogadni a választ...

2012. aug. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Én befejeztem ezt a diskurzust. Nem vagy képes elfogadni a tényeket. Tudod, mit? Akkor remek kis fogamzásgátló, én 20 évig szedtem és semmi bajom, van 3 gyerekem. Hazugság, amit az orvosok illetve a betegtájékoztató állít, semmit nem árt. Így már jó?
2012. aug. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Hagyjad, nekem írt egy pár privit, hogy mennyire utálja az orvost is, mert ilyen-olyan vele, hát szerintem nem ok nélkül, de mindegy.


Nem állok le inkább vitatkozni 16 évesekkel, akik semmit sem tudnak. Még azt sem, hogy mi az a "meddő".

2012. aug. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
képzeld el hogy leírtam magyarul hogy nem az orvost hanem az ASZISZTENS-t utálom látom nem értetted meg te biztos szeretsz nőgyógyászhoz járni!
2012. aug. 2. 13:44
 18/20 A kérdező kommentje:
holnap leszek 17 bocsi és tudom mi az nem tehetek róla hogy ar orvos nem mondta h max félév én meg nem tudom fejből honnan tudnál elolvastam a tájékoztatót abba sincs h max félév
2012. aug. 2. 13:45
 19/20 anonim ***** válasza:
Én hiszek nektek, hogy mondták, hogy max fél év, de én is ezt a készítményt használom( bőrgyógyász írta fel, bőrproblémára)és én sem találtam a maximum fél éves időlimitet...sőt az orvos azt mondta, hogy feltehetőleg 1-2 évig szednem kell majd.
2012. aug. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Jó rondán beszéltek ezzel a kislánnyal csak azért mert ti nagy és tapasztalt nők vagytok...Nekem is most irták fel ezt a szart, senki nem mondta h fél évig szedjed te hülyegyerek és hogy nem is fogamzásgátlásra van kitalálva. puszilok mkit :)
2012. okt. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!