Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha megszakításos módszerel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megszakításos módszerel szexel valaki és utána kb:1,5 héttel mell fájás has fájása van valószinű hogy teherbeesett?

Figyelt kérdés
2012. júl. 26. 10:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
43%
Hogy jössz te ahhoz, hogy ilyen hangon beszélj velem. Gratulálok milyen kulturált vagy. De eszembe jutott ez a megoldás is, képzeld el. De mivel nem tudsz semmit rólam, ezért nem hinném, hogy jogod van elítélni. Fogalmad sincs semmiről. Lehet többet tudok kicsit az egészségügyről és ezekről a dolgokról mint te. Mellesleg feleslegesen nem juttatok vegyszert a szervezetembe, ami nem is hatásos. Ami az IQ-mat illeti, szerintem vagyok annyira intelligens, hogy tudjam mi merre, hogy működik. Szóval mielőtt bárkinek ilyen megjegyzést tennél (ismeretlenül), gondolkozz kicsit. Nem értem miért járnak ide, olyan emberek, akik elhamarkodottan, mindenkit lehurrognak és elítélnek. Pont az a lényege ennek az oldalnak, hogy olyan dolgokat beszéljünk meg, amit amúgy nem mernének az emberek. De az ilyen agyon iskolázott értelmiségiek miatt elég szörnyű a válaszok színvonala.
2012. júl. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Birkabőrből? Hát utána járok. Köszi a tippet.
2012. júl. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Golan Trevize ***** válasza:
Bocs, nem birkabőr, hanem birkaBÉL.
2012. júl. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
56%

Csak nem fáj az igazság?

Az a baj a legtöbb emberrel, hogy semmi logikájuk.

A spermicid pearl indexe 25, a megszakításé 35. Azaz a megszakítás még a spermicidnél is megbízhatatlanabb.

Elég nevetséges az, hogy "azért védekezek megszakítással, mert a spermicid nem megbízható".

Ez kb. olyan szintű, hogy "azért megyek inkább motorral, mert ha autóval megyek, akkor baleset érhet".

Felőlem magyarázkodhatsz itt, attól nem fogsz okosabbnak tűnni.

2012. júl. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Golan Trevize ***** válasza:
És hogy nem kamuztam: [link]
2012. júl. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
43%

nem fáj az igazság, pláne, hogy olyanról magyarázol, amiről fogalmad sincs. :)

1,5 éve jól megvagyunk ezzel a módszerrel, és nem estem egyszer se teherbe. Lehet, hogy nagy a rizikófaktor, de tudod minden ember más és más. Tehát ha nekem ez bevált, akkor nem fogom vegyszerrel mérgezni magam.

Szóval nem vágom magam hanyatt, csak mert kikerestél valamit a google-ba.

2012. júl. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
56%

És ha mégis teherbe esnél?

Gondolom mennél kaparásra. Ha megtartanád a gyereket, akkor a szidást visszavonom. Mert ha olyan ember védekezik ezzel a módszerrel, akinek nem lenne gáz a gyerek, azt nem ítélem el.

Viszont elég nevetséges gondolat az, hogy két módszer kombinálása nem nyújt nagyobb védelmet. Miért ne nyújtana nagyobb védelmet?

A megszakítás megbízhatatlan. Vagy az előváladék tartalmaz spermiumot, vagy a férfi nem húzza ki időben, és az első spricc belemegy. A spermicid nem elég hatékony ahhoz, hogy egy egész adag ondóval megbírkózzon, viszont az előváladékban lévő spermiumokkal ill. kis mennyiséggel elbánik.

Ha neked ez nem világos és egyértelmű, akkor igen is baromi szar logikád van.

2012. júl. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Képzeld, ha teherbe esnék megtartanám.
2012. júl. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nah akkor örülök. Akkor most le is zárhatjuk a vitát.
2012. júl. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
És nem kívánom részletezni, hogy a megszakítást hogy érdemes alkalmazni, ha már valaki tényleg ezt választja. Bár ha figyeltél volna, már az elején elmondtam, hogy ez az én esetem, és nem tartom teljesen helyesnek. De semmi gond.
2012. júl. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!