Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális hogy mikor hapcizok...

Normális hogy mikor hapcizok vagy köhögök utána jön egy fájás (keményedés)? 38+4h

Figyelt kérdés
Már vagy két hete felfigyeltem rá. És ctg-n is "nyomon követtem". Véletlen félrenyeltem és köhögtem, jött is utána azonnal egy jó kis keményedés. a tegnapi ctg-n meg hiába próbáltam visszatartani, hapciznom kellett. És akkor is bekeményedtem. Persze itthon is megtörténik, csak ott a gép is igazolt. Nektek is van ilyen? vagy egyedi? Oka van? vagy semmi különös?
2010. jún. 1. 17:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen az utolsó héten. Ha tudtam, hogy hapci jön, már előre gyorsan leültem vagy lefeküdtem összegömbölyödve.
2010. jún. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!