Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha megszakításos módszerel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megszakításos módszerel szexel valaki és utána kb:1,5 héttel mell fájás has fájása van valószinű hogy teherbeesett?

Figyelt kérdés
2012. júl. 26. 10:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%
Vagy szívrohama. Vagy gyomorhurut. Vagy epegörcs. Vagy lupus.
2012. júl. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
De azon érdemes elgondolkozni, hogy ha egy rosszullétnél rögtön a terhességre gondoltok, akkor nem-e érdemes védekezni.
2012. júl. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
10%

2012 van csak úgy szólok,

van óvszer

van fogamzásgátló tabletta

van pesszárium

van fogamzásgátló injekció formában

van még egy rakás védekezési módszer


ééés mégis egy rakás nő inkább azon izgul minden hónapban hogy jajj terhes vagyok e?

nem értem

Egyébbként a kérdésre a válasz: simán lehetsz terhes mert az előváladékban is van ondó, a megszakításos módszer kb 30 % védelmet ad szóval 70% az esély hogy terhes vagy

2012. júl. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
A pms miatt is görcsölhet, de ha most nem is kapta be a legyet, előbb-utóbb befogja, ha nem védekeztek rendesen.
2012. júl. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Majd ha késik a mensid is, akkor kezdj el ezen agyalni. De elég kicsi rá az esély.
2012. júl. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Annyit szeretnék hozzá fűzni a válaszodhoz kedves 3. válaszoló, hogy hiába írunk 2012-őt, én pl azon emberek egyike vagyok, aki semmilyen hormon készítményt nem kaphatok, illetve, allergiás kiütéseim vannak az óvszertől (és már szinte mindegyiket kipróbáltuk), tehát mi is a megszakításos módszert alkalmazzuk 1,5 éve. Ez nem azt jelenti, hogy ez mindenkinek szerencséje lesz, de nem értem miért ítélkeznek ilyen elhamarkodottan az emberek. De a kérdésre válaszolva, valószínűleg menses előtti fájdalmak. Ha késő a menses vegyél tesztet és fordulj orvoshoz. Ez nem utal terhességre.
2012. júl. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
#6: hormonmentes, spermicid helyi fogamzásgátló?
2012. júl. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
egyedül a spirált kaphatnék hormon menteset, de azt csak az első szülés után. A pharmatex meg ilyeneket meg nem használok, mert három barátnőm esett mellette teherbe. :S Szóval elég nehéz helyzetben vagyok.
2012. júl. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Utolsó: Már bocs, de neked is annyi eszed van, mint amennyi látszik.

Az még nem jutott eszedbe, hogy a szar megszakítást és a szar spermicidet EGYÜTT HASZNÁLD? Mert a kettő EGYÜTT legalább ér vmit Külön-külön meg nem sokat.

De ehhez már legalább 90-es IQ kellene.

2012. júl. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Golan Trevize ***** válasza:
56%
Van birkabőrből készült óvszer is a latexérzékenyeknek.
2012. júl. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!