Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A pharmatexről vélemények?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pharmatexről vélemények?

Figyelt kérdés
eddig tri-regolt szedtem de érdekelne ez a pharmatex de olvastam olyanokat h nem véd annyira? mert mindig bennem megy el a barátom akk ez nem védene annyira?
2012. júl. 23. 18:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

7!! Neked van igazad, csak el kellene olvasni a használati utasítást...nem tudom miért, de reflexből, még a tampon használati utasítását is meg nézem, és minden egyes pharmatex haszn utasítást, felbontás előtt...



Amugy meg a 2. hozzászóló voltam.

2012. júl. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Hazajött a párja külföldről. Előtte meg valaki jól telibeverte a punciját. Aztán vett egy pharmatexet, hogy majd ez lesz az alibi amiért teherbe esett. :D:D
2012. júl. 24. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én használtam régebben, de óvszer mellett, a biztonság kedvéért, kicsit paranoiás voltam :)nem jött be, mert kellemetlen érzés volt, olyan égető ha jól emlékszem, és hogy berakni, 10 percet várni, nagyon megtörte a lendületet. Önmagában nem mertem volna alkalmazni.
2012. júl. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én pharmatex hüvelytabit próbáltam, többször is. Terhes nem lettem tőle, pedig belém élvezett a párom mindig.

Én 20 percet vártam mire elkezdtük volna, de kezdés után max 5-10 perccel borzasztóan égetett már. Mintha homokkal dörzsölnének belül. Ha abbahagytuk, azután is órákkal éreztem, hogy nagyon kellemetlen. Több alkalommal is kipróbáltam, hátha jobb lesz, és nem érzem. Nem jött be. Azóta inkább gyógyszert szedek.

2012. júl. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!