Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A pharmatexről vélemények?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pharmatexről vélemények?

Figyelt kérdés
eddig tri-regolt szedtem de érdekelne ez a pharmatex de olvastam olyanokat h nem véd annyira? mert mindig bennem megy el a barátom akk ez nem védene annyira?
2012. júl. 23. 18:23
1 2
 1/14 szelesoldier ***** válasza:
Ha benned megy el úgy nem garantált a védelem, megszakítással karöltve már tutira véd és emellett fertőtlenít is.
2012. júl. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én Pharmatex hüvelytablettát "szedek" kb egy éve...mindig bennem megy el, és semmi panaszom nincs rá :), és teherbe sem estem. Nem merek senkinek sem gyógyszert ajánlani, mert nekem orvos mondta, hogy használjam ezt a tablettát, nekem nem mindegy, milyen hormontartalmú szert szedek be :) Nem ajánlom, de egy próbát, meg ér :)
2012. júl. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

2 hónappal ezelőtt hazajött a párom külföldről, kipróbáltuk 1x megszakítással a pharmatex krémet. Nagyon csípett, így csak 1 menet lett...

Jövőhéten megyek abortuszra.

2012. júl. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

És a védőnőnél, nőgyógyászomnál ismert fogalom a "pharmatex-baba". A doktorom azt mondta, hogy aznap én voltam a 3.

A védőnőnél beszélgetett 2 nő, hogy nekik is pharmatex mellett jött össze.. Megszólalt a 3. hölgy, hogy nekik is. Én már nem akartam megszólalni..


Szóval ne használd szerintem.

2012. júl. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 szelesoldier ***** válasza:
Jó kis megszakítás volt akkor 3. ha emellett lettél terhes, gratula a párodnak!
2012. júl. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
5.: olyannyira megszakítás volt, hogy kb 10 perccel előtte kivette, és orálisan elégítettem ki.
2012. júl. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Figyelj, ilyen kérdéseknél mindenki jön a "pharmatex-babával", meg azzal, hogy az ismerőse öccsének a szomszédjának a nagynénje emellett lett terhes... Hallani hallhat az ember bármit.


És a tapasztalat: patentex kúpot használtam több alkalommal (többen dicsérték, mint a pharmatexet, így ezt választottam, de szerintem egy kutya), és NEM lettem terhes mellette, pedig nem is szakítottuk meg az együttléteket. Ki kell várni a 10 percet, míg felolvad, aztán hadd szóljon. Ettől függetlenül van, akinek nem jön be - először kicsit irritálhat, de nem vészes, másodszorra már észre sem veszed.

2012. júl. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ja, meg a hoxás fórumokon is mindenki kamuzik.. :DD
2012. júl. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Azt nem mondtam, viszont az is fix, hogy a spermicides anyaggal átitatott péniszt nem venném a számba... :| Nem marta a torkod???
2012. júl. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerinted nem mosta le előtte?... Alapból nem venném a számba, ha előtte bennem járt...
2012. júl. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!