Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mik a vélemények a Pharamatex-...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manóka66 kérdése:

Mik a vélemények a Pharamatex-ról?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Azt szeretném megkérdezni, hogy kinek vannak tapasztalatai a Pharmatex termékcsaláddal kapcsolatban? Vagy tud-e valaki olyan fogamzásgátlót javasolni ami azonnal hat, megbízható és nem vényköteles. Előre is köszi a válaszokat! :)

2012. jún. 28. 13:24
 1/7 anonim ***** válasza:

nem ajánlom.

nem hallottál még a Pharmatexes babákról?

2012. jún. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én ismerősöm terhes lett...
2012. jún. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A városi legendák mellett nézzük a tényeket:


A helyi fogamzásgátlók használata odafigyelést és fegyelmezettséget igényel. Van hatóidő, vannak időkorlátok.


Mint minden fogamzásgátló eszköz és módszer, 100%-os védelmet ez sem nyújt.


A Patentex kúp (nekem az vált be, nem a Pharmatex, mert arra érzékeny vagyok, és égetett) Pearl-indexe 0.3-1,6. Innentől kezdve mindenkinek egyéni döntése, hogy mit használ. Ezzel együtt tinilányoknak, nem stabil kapcsolatban élőknek, vagy olyanoknak, akiknek komoly kockázattal járna a teherbeesés, nem ajánlanám önmagában. Nekem elegendő az a biztonság, amit nyújt, aki ennél aggódósabb, vagy nagy baj lenne, ha teherbe esne, az használjon gumit.

2012. jún. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Csak a neten jókat írtak róla,ezért gondoltam,hogy megkérdezem mások véleményét is....

És te a Patentex kúpot mióta használod?

2012. jún. 29. 13:22
 5/7 anonim ***** válasza:

Lassan két éve, eddig teljesen problémamentesen. (De ismét hangsúlyozom, nekem nem lenne katasztrófa, ha véletlen összejönne egy baba, bár még várnék vele pár évet.)


Egy próbát szerintem megér, van 6 adagos, az nem olyan sok, és ha véletlen nem jön be, akkor nem buksz egy 12 adagos árat...

2012. jún. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kösz szépen a választ és a tanácsot! Nekem sajna elég gáz lenne 1 bab ezért szeretnék elővigyázatos lenni.. És nem a koromat illetően lenne gáz.. Hanem a kapcsolatomat illetően... Megpróbálom a készítményt amit ajánlottál! Köszi :)
2012. júl. 2. 14:05
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerintem ezek az emberek gonoszak! Tedd amit jónak látsz! És ne tervezz előre! Ami jön az jön! De mindíg arra ügyelj,hogy neked jó legyen! Olyat ne tegyél ami feszélyez! Csak addig menny el, amig jó a dolog! ;) És érezd jól magad! :))
2012. júl. 2. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!