Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez így is rendben lesz? (Jangee)

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így is rendben lesz? (Jangee)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Elutaztam,elfelejtettem elhozni az első levél Jangee-mat,és tegnap megjött. Holnap fogom tudni elkezdeni szedni. Azt írja a betegtájékoztató,hogy ha nem a menstruáció első napján veszem be,akkor 1 hétig kiegészítő védekezésre van szükség. Ez azt jelenti,hogy beveszem holnap,1 hétig mást is használunk,de ugyanúgy 21 napig szedem,aztán 7nap szünet és már az, első hét letelte után védeni fog a terhesség ellen? Tehát nem kell minden levélnél az első héten mást is használnom? Lehet,hogy buta kérdés,de biztosra akarok menni. Előre is köszönöm a válaszokat!
2012. júl. 11. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak először kell várni egy hetet, nem minden levélnél. Amúgy nekem a nőgyógyászom azt javasolta anno, amikor elkezdtem fogamzásgátlót szedni, hogy a menstruáció utolsó napján vegyem be először, mert jobbak a tapasztalatok, ha valaki így kezdi. Én így is csináltam és nem volt semmi problémám. Persze először használjatok gumit.
2012. júl. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem is úgy mondta az orvosom, hogy a mensi első napján kezdjem szedni, én mindig úgy szedem, nekem eddig soha nem volt vele még bajom! 2 és fél éve szedek jangee-t!
2012. júl. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a 3. nap mondta. ugyan ez a tabletta, és semmi gond nem volt
2012. júl. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!