Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Jangee3 0, 02-t szedek, el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jangee3 0, 02-t szedek, el szeretném tolni 1 héttel a menstruációmat, mert megyek nyaralni. Van tavalyról egyheti Jangee 0, 03-am, mert régebben azt szedtem. Ha azt az 1 hetet a 0, 03-mal egészítem ki abból lehet baj? Csinált már valaki ilyet?

Figyelt kérdés
2012. jún. 29. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:
én dalia-t szedek, és a betegtájékoztató azt írja, hogy ha 1 menstruációt ki akarok hagyni, akkor ne tartsam meg az 1hetes szünetet, hanem szedjem tovább a tablettát a következő levéllel. ilyenkor pecsételő vérzés jelentkezhet, de később, mint a megvonásos. neked nem ír ilyesmit? amúgy szerintem nem jó ötlet a gyógyszerek keverése..
2012. jún. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem is ír ilyet a betegtájékoztatóm, hogy szejem 1 héttel tovább a következő levélből, és akkor 1 héttel csúszni fog, csak akkor mit kezdek a maradék 2 heti adaggal az új levélből? Vagy egyszerűen hagyjak ki egy mensit azzal, hogy a következő csomagot is teljesen beszedem?
2012. júl. 1. 13:37
 3/3 anonim ***** válasza:
a következőt is teljesen szedd be, és csak utána tartsd meg a szünetet. olyat nem szabad, hogy a levél közepén tartod a szünetet...
2012. júl. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!