Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Yasminelle=Jangee? Tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Yasminelle=Jangee? Tényleg ugyanaz a két gyógyszer?

Figyelt kérdés
Régebben Yasminelle-t használtam, most Jangee-t. Attól tartok,hogy fájni fog a hasam, és erősebb lesz a vérzésem. Van valaki aki így váltott?

2012. júl. 1. 07:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Miből tartana rákeresni a két gyógyszer betegtájékoztatójára, és elolvasni, hogy melyiknek mi a hatóanyaga?....
2012. júl. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Valószínű, hogy azért írtam mert segítségre lenne szükségem.

Már rég megnéztem volna a betegtájékoztatót, de sajnos nincs meg a Yasminelle-é..

2012. júl. 1. 08:31
 3/10 anonim ***** válasza:

Mondom "rákeresni".

Neten fent van. A Jangee-é is, meg a Yasminellé is.

2012. júl. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Helyetted nem keresek rá, csak annyit tudok mondani: igen, ugyan az a két tabletta!
2012. júl. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ki kért meg,hogy keress rá helyettem?

Utálom, hogy a bunkó emberek azt hiszik,hogy az idióta válaszaikkal segítenek..

2012. júl. 1. 16:57
 6/10 anonim ***** válasza:
A "bunkó emberek" meg azt utálják, hogy ilyen idióta kérdéseket tudnak feltenni egyesek... Google-ről hallottál már? Egyébként meg hogyan lenne ugyanaz a két gyógyszer? Ha ugyanaz lenne, nem lenne különböző nevük... Ha a hatóanyag egyezik is, attól még nem ugyanaz.....
2012. júl. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bocsi.. akkor a HATÓANYAG UGYAN AZ, a nevük természetesen más. vagy szerinted ki az a hülye aki azt gondolja, hogy a nevük ugyan az? -.-
2012. júl. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ó igen. Köszönöm az önzetlen, megalázó segítségeket!

Felemelő érzés ilyeneket olvasni!

2012. júl. 2. 13:36
 9/10 anonim ***** válasza:
Teljesen ugyanaz a kettő gyógyszer. Egymás jogszabályi helyettesítői, tehát ha neked az orvos felírt jangee-t, de az épp nincs a gyógyszertárban, akkor adnak helyette yasminelle-t... ennyi... de ezt megtalálod az interneten is... elvettél az élemből 2 percet!!!!!
2012. aug. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a segítséget!

de ha nem szívesen válaszolsz, minek jársz ezen az oldalon?-.-

2012. aug. 27. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!