Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha beszedem az esemény utánit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha beszedem az esemény utánit akkor már nem lehet szex vagy csak nem élvezhet belém? Ha esemény utánit szedek akkor meddig várjak, hogy újra lehessen szeretkezni? Mennyi általában az idő mert nem írja a tájékoztató?

Figyelt kérdés
Escapelle esemény utánit szedek.már 2x szedem
2012. júl. 5. 11:04
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Nembaj az, működik az evolúció, legalább te már nem leszel ezek után nemzőképes...
2012. júl. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
és mennyi rá az esély ha 3 nap veszem be az esmény utánit??nem szexelek füvel fával csak a barátommal.de nem jó neki az óvszer mert szorítja én meg még nem szedtem fogamzásgátlót de majd most már elkezdem asszem ezek után.
2012. júl. 5. 11:27
 13/21 anonim ***** válasza:

"és mennyi rá az esély ha 3 nap veszem be"?

Mi az hogy 3 nap veszed be? 3 nap után? Az már azért is jó, mert akkor már nagy valószínűséggel nem is hat egyáltalán, ellenben a szervezeted tönkreteszi. Duplán gratulálok.

2012. júl. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
szeretnék majd babát remélem azért majd még lehetek terhes.mostantól vigyázok magamra
2012. júl. 5. 11:31
 15/21 A kérdező kommentje:
3 nap beveszem azt akartam írni miovel 72 órás és ma estig lenne meg a 72 óra
2012. júl. 5. 11:32
 16/21 anonim ***** válasza:
Honnan vetted a tablettákat? Orvos nem irhatta fel, ha csak át nem verted valamivel. Gumiva szexelhetsz, de ha a párod nem szereti akkor kézzel, szájjal elégitsd ki amig fogamzoképes vagy.
2012. júl. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
te olyan sötét vagy, mint az éjszaka...
2012. júl. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
orvos írta fel és nem vertem át semmivel.nem vagyok sötét elolvastam a tájékoztatót jó akkor majd valamit kitalálunk akkor marad a gumi vagy egy darabig nem szexelünk mostés inkább felíratok fogitabletát
2012. júl. 5. 11:42
 19/21 anonim ***** válasza:
Na tessék! Tudsz Te ha akarsz!
2012. júl. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
MI? Az esemény utánit akkor kell bevenni, ha baleset történt, végszükség esetén, egyébként óvszer, fogamzásgátló, egyéb cucc (spirál stb.) Ez nem olyan, hogy akárhányszor lefekszetek, de utána bezabálsz belőle egy adagot. Egyszeri adag is nagyon felborítja a hormonháztartásodat, nemhogy egy ciklusban kettő. Azt nem szedni kell, hanem szükség esetén bevenni. És igen, 72 órán belül kell. A pasid is bolond, meg te is, ha egyikőtöknek sincs annyi esze, hogy ezt tudjátok. Az ilyen embereket el kéne tiltani a szextől, komolyan mondom!
2012. júl. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!