Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A Symicia fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Symicia fogamzásgátló tényleg azonnali védelmet nyújt?

Figyelt kérdés
Múlthét kedden, a menzeszem első napján vettem be az első tablettát. (most először szedek fogamzásgátlót) és szombaton lefeküdtünk a párommal minden egyéb védekezés nélkül. Van rá esély, hogy teherbe estem? A papírja szerint az első tabletta már azonnali védelmet nyújt.. Szerintetek?
2012. júl. 4. 18:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Utólag már nem k.vára mindegy?

Még látnám értelmét a kérdésnek, ha szex előtt tetted volna fel, de így? Mégis minek?

Majd kiderül, hogy védett-e.

De jó eséllyel nem írnak baromságot a tájékoztatóra, mert igen csúnyán beperelhetnék őket.

De azért azt tanuld meg, hogy előbb kérdezünk, utána cselekszünk. Utólag már késő bánat.

2012. júl. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem, nem mindegy. Mindenki mást mond a fog.gátlókról, annak ellenére, hogy senki nem ezt szedi a környezetemben. És azért most tettem fel a kérdést, mert bíztam abban, hogy nem írnak hülyeséget a papírjára, de a sok különböző vélemény miatt már nem tudtam, mit higgyek...
2012. júl. 4. 18:59
 3/9 anonim ***** válasza:

És miért nem mindegy? Fogamzásgátló mellett nem vehetsz be esemény utánit.

Ergo: ha teherbe estél, akkor már így is úgy is csak az abortusz marad.

Utólag már mi a francot akarsz csinálni?

Ha ennyire nem bízol benne, akkor a továbbiakban a következő levél végéig használj óvszert. De ami megtörtént, az megtörtént, azzal már semmit nem tudsz kezdeni.

Ezért kellene előbb gondolkodni meg aggódni, utána cselekedni.

2012. júl. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

A vélemények, tapasztalatok, sőt orvosi tanácsok is eltérőek. Szóval talán tényleg a teszt adhat választ.


A válaszolónak pedig üzenem, hogy neki se lenne k.vmind1, ha most odamennék és megb*sznám, aztán mehet elvetetni a kölköt 30.000ft-ért, meg tinédzser létére a szüleinek beszámolni vagy pedig különösebb következménye nem lesz... ezért nem k.rva mind 1 f*szfejkém ;)

2012. júl. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Utolsó: Te ennyire hülye vagy, hogy nem vagy képes felfogni, amit írtam?

A mondandóm lényege: ELŐBB GONDOLKOZZ, AZTÁN CSELEKEDJ!

Tudod erre mondják, hogy "eső után köpönyeg".

Most már k.vára mindegy, hogy utólag mi mit mondunk, ha teherbe esett, akkor már nem menti meg semmi az abortusztól, ha nem akarja a gyereket.

De látom az értelmi képességeid nem elegek ahhoz, hogy ezt felfogják.

F.szfej.

2012. júl. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Szerintem meg egyik hozzászólásod se közelített a válasz fele. Az IQ bajnokot a honfoglalón kell játszani,nem pedig itt. A gyökér sablon okosságaidat meg tedd már zsebre. Ne osszad feleslegesen!
2012. júl. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mert te aztán olyan hasznos választ adtál....

Leírtam a választ, csak értelmezni kellene: "jó eséllyel nem írnak baromságot a betegtájékoztatóra"


Még mindig hasznosabb, mint az, hogy "hát eltérőek a vélemények..."

Te is csak azért írtál, hogy beszólhass nekem, értelmes választ meg nem adtál.


Leírom még egyszer, hogy világos legyen a te csökött agyadnak is:

Jó eséllyel hatott, mivel ha nem első naptól védene, akkor nem írnák rá a tájékoztatóra, mert beperelnék őket a pi.csába.

Ennek ellenére ha vki parázik, akkor legyen már annyi esze, hogy az első levél alatt kotonnal védekezik, ne utólag sírjon a szája, hogy vajon terhes lett-e.


Azt meg k.vára nem befolyásolja a válaszunk, hogy az x nappal ezelőtti aktusból terhes lett-e, ergo k.vára semmi értelme nem volt feltennie a kérdést utólag.

Esemény utánit már nem vehet be, szóval majd kiderül, hogy megszívta vagy nem.

Máskor előbb kell gondolkodni.

Remélem most már a mogyorónyi agyacskáddal sikerült felfognod a válaszomat.

2012. júl. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem lehetsz terhes szerintem. Megakadályozta a gyógyszer a peteérést... én is ezt szedem, nekem a doki azt mondta,h menst. első napján kezdjem. Így jó lesz:)
2012. júl. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

A veszekedés nem segít rajtam. :) Jahm, és még valami...ha már kérdést teszek vel, akkor választ várok...nem pedig leosztást. ;)


Az utolsó kommentelőnek pedig nagyon szépen köszönöm. :)

2012. júl. 4. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!