Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kivel menjek el óvszert venni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kivel menjek el óvszert venni?

Figyelt kérdés

Nos,egyedül nem akarok elmenni óvszert venni.Barátnőim nincsenek.A srác barátaim viszont messze laknak.

Sztem nem ciki ha egy lány is vesz óvszert,mert inkább több legyen mint kevesebb.

De nincs kivel elmennem venni,szerintetek?

16/L


Ui: a barátom messze lakik,és hozzá megyek,de biztonság kedvéért viszek óvszert én is...


2009. júl. 9. 15:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
szólj az egész családnak, nagypapit, nagymamit se hagyd ki! :D
2009. júl. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Egyedül tökéletesen jó, ha elmégy, nem ciki.
2009. júl. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Majd belejössz!Aztán már úgy fogod venni,mint bármi mást.Az eladóknak sem te leszel az egyetlen óvszervásárlójuk.

Nyugi!

2009. júl. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szia! Én egy drogériát javaslok, ott sok sikító lány szagolgatja a parfümöket, senkinek sem tűnik fel, ha veszel óvszert :)
2009. júl. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Kiveszed, rá a pultra, lehúzza, mondja mennyi, fizetsz, köszönsz. Ennyi. Vegyél mellette mást is, akkor kevésbé feltűnő.
2009. júl. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek^^ már megvettem^^

Élek XD

2009. júl. 10. 14:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!