Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kivel menjek el óvszert venni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kivel menjek el óvszert venni?

Figyelt kérdés

Nos,egyedül nem akarok elmenni óvszert venni.Barátnőim nincsenek.A srác barátaim viszont messze laknak.

Sztem nem ciki ha egy lány is vesz óvszert,mert inkább több legyen mint kevesebb.

De nincs kivel elmennem venni,szerintetek?

16/L


Ui: a barátom messze lakik,és hozzá megyek,de biztonság kedvéért viszek óvszert én is...


2009. júl. 9. 15:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mért lenne ciki??Sőt azt mondom egyáltalán nem az legalább nem vagytok felelőtlenek!
2009. júl. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki ha egy lány vesz óvszert. Legalább Te gondolsz a védekezésre.Ez legyen a lelki szemeid előtt ha bemész egy dorgériába más boltba
2009. júl. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem ciki. És senki nem azt lesi mi van a kosaradban, vegyél hozzá egy kiló kenyeret, vagy gyógyszertárban vedd meg, ott tuti nem ciki .
2009. júl. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%

eleinte lehet hogy cikinek érzed, de egyáltalán nem az. Én már megszoktam, barátnőmmel szoktunk együtt venni, ritkán van csak hogy én veszek egyedül.

Nem régiben előfordult hogy 6x 3db-os óvszert vettünk, egy sikósítót meg 3 túrórudit a Tescoban. Nah azt már cikinek éreztem, és végig mosolyogtunk barátnőmmel a pénztárnál :D A pénztáros is egy fiatal csaj volt, és ő is vigyorogta :D

Szal nem kell aggódnod hogy ciki lenne. Lehetőleg menj fiatal pénztároshoz, előtte meg nem kell cikinek érezned. Én féltem hogy az idősebbeknek nem tetszik, volt is hogy vágtak pofát, de én leszartam.

Egyedül is mehetsz, fő a biztonság.

Hajrá


18/f

2009. júl. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Sok üzletben a pénztárnál van, így még végig sem kell sétálnod vele, ha ez Neked kellemetlen érzés. Az lenne a ciki, ha nem védekeznétek.
2009. júl. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
80%

semmi nincs benne,még akkorse ha az elado megnéz vagy hasonló..van ilyen...de nem mind1,h egy vadidegen mit gondol?

sikositot vettem multkor...fiatal pasi volt az eladó...bámul,mosolyog nagyon...muszáj volt beszolni neki,h tudom hogy irigyled azt akire én rákenem,de a vigyort letörölheted az arcodrol...arcát sose felejtem el amit vágott:D

22/L

2009. júl. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%

egyébként meg a pénztáros is lehetett már ilyen helyzetben főleg ha fiatal,gondolj erre :) megértő lesz és nem ciki,csak magabiztosan :)

és még milyen sok ember érzi kicsit "izének" hogy venni kell :)

hajrá

2009. júl. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
100%
Végre egy értelmes lány, aki gondolkodik is!!! Helyes, hogy veszel te is, ne foglalkozz vele, rajtad kívül még 1000 lány ugyanolyan kínban van, de megveszi. Nem ez a ciki, hanem teherbe esni, meg összeszedni egy életre szóló betegséget!!!:)
2009. júl. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek :) elmegyek még a jővőhéten venni,mert azután megyek a barátomhoz.

Ott ahol venni szeretném fiatal nők az eladók.

Nagyon köszönöm a biztatást^^

2009. júl. 9. 16:17
 10/16 anonim ***** válasza:
82%
hát nem ciki egyedül elmenni:) nyugodtan mehecc,nem fognak kiröhögni v cinkesnek tartani ez miatt xd hívj megyek segítek:)hehe^^^:)
2009. júl. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!