Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy lehet az hogy annyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az hogy annyi lánytól hallottam meg olvastam itt h csak megszakításosan védekeznek és nem lettek terhesek?

Figyelt kérdés
én szedek fogamzásgátlót és egyhónapja fordítva szedtem és most teljesen olyan érzésem van h terhes vagyok, de annyian nem védekeznek egyáltalán és ezért olyan lehetetlennek tartom h az legyek, meg pár éve én is úgy védekeztem sokszor és nem lettem az
2012. júl. 1. 10:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha ügyes a srác és időben ki tudja venni akkor természetesen szerencse és nem leszel terhes de ha véletlen akár egyszer is ott felejti akkor meg elég nagy gáz van.. ezért nem javasolja senki hogy ezt a módszert használjuk hanem inkább a fogamzásgátlót az teljesn biztonságot ad esetleg ha nem szeded rendesen lehetsz terhes de amugy védenie kell
2012. júl. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Azok próbára teszik a szerencséjüket.

Fontos, hogy nem csak a terhesség megelőzése miatt kell pl. óvszer, hanem van egy rakás szebbnél szebb nemi betegség. Főleg a kezdő kapcsolatoknál legyen.

2012. júl. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Akármilyen ügyes a srác, az izgalmi váladék tartalmazhat ondósejtet.
2012. júl. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

A fogamzásgátló módszerek Pearl Indexe (minél kisebb az érték annál jobb a hatásfok


Megszakítás 35

Óvszer 3-4

Pesszárium spermiciddel 2-3

Rhythm (hőmérőzés) 0.5-3

Tabletta 0.1-0.5


szóval 100% nincs, de ez inkább szerintem csak egy kis pánik nálad

2012. júl. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
hát én is ezért hagytam abba azt a "védekezést", de szerintetek van esély rá h úgy baj történt ahogy írtam? Persze nem mentem el bennem a barátom
2012. júl. 1. 10:56
 6/13 A kérdező kommentje:
én is csak kis pániknak tudtam be mert tényleg nincs rá nagy esély, de már egy hete felvan puffadva a hasam és persze mindenkinek szokott de nem egy hétig :D nagyon fura de hétfőn elmegyek azért dokihoz, már csak azért is h a fordítva szedés miatt nem tettem e tönkre a méhem
2012. júl. 1. 10:58
 7/13 anonim ***** válasza:

Van rá esély, tessék terhességi tesztet használni!

Rossz jelzőt használtál, a terhesség nem baj, hanem legfeljebb nem kívánt...

2012. júl. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
26%

12 éve csinálom megszakításosan eddig egyik lány sem lett terhes.A 12 év két lányra osztandó el.


Magyarán ha nem élvez beléd nem lehetsz terhes.A tény az,hogy az előváladék ugyan tartalmaZHAT (ami azt jelenti,hogy NEM TARTALMAZ CSAK ELŐFORDULHAT BENNE) spermiumot csak azért azzal nem ártana tisztában lenni,hogy ahhoz többmillió kéne belőle,hogy nagy eséllyel terhes legyen az illető.Nem véletlenül jön sok sperma az orgazmusnál.

2012. júl. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
45%
Azt még hozzátenném,hogy soha sehol nem olvastam olyat,hogy valaki előváladéktól esett volna teherbe.Ha van is ilyen akkor az ritkaságnak számít.
2012. júl. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet a megszakításos védekezéssel, de borzalmasan kevés nő esik így teherbe. Még annál is kevesebb, mint amire sokan gondolnak.

Alapból teherbe esni még rendes beleélvezéssel is lehetnek hónapok, évek, hát még így, hogy az se biztos, hogy volt előváladék, vagy volt-e valami használható az előváladékban.

Barátnőm teherbe esett így, aztán bevallotta, hogy amúgy mégis beleélvezett a csávó, csak szégyellte...

2012. júl. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!