Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kéne venni sürgőségi fogamzás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kéne venni sürgőségi fogamzás gátlót vagy sem?

Figyelt kérdés
Az történt hogy a barátnőmmel lefeküdtünk persze védekeztünk és ő pont abba az időszakba van amikor peteérése van... és én elmentem ő nem és miután kivettem és ő felált kicsöppent belőle 2 csepp valami de nem tudjuk h mi ezért megnéztem hogy a gumi ki van e szakadva de nem volt... ezért fél és most nem tudjuk hogy jobb inkább ha veszünk sürgőségit vagy ez nem olyan nagy gond? Rendes válaszokat kérek és nemet+életkor.
2012. jún. 24. 09:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem kell izgulni. Az csak egy pár csepp méz volt!

Üdv: Micimackó

2012. jún. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez iszonyat! Hány évesek vagytok? Nem tudtok semmit, de ahhoz van eszetek, hogy dugjatok! Ha egy nő nemiizgalombajön, termelődik anyag, hogy a hímvessző jobban be tudjon hatolni. Szerintem először olvassátok el a méhecskék párzását.
2012. jún. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
elég idősek vagyunk hidd el :) és azt mondta nem volt felizgulva.. csak azt akarjuk megtudni h kéne e sürgőségi vagy sem.
2012. jún. 24. 09:22
 4/8 anonim ***** válasza:
Engedjetek a gumiba vizet, ha nem spriccel nem kell tabletta!
2012. jún. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Te már végeztél de ő még nem volt felizgulva?!
2012. jún. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Peteéréskor fokozott nyáktermelődés van, ami elvileg azt segítené, hogy a hímivarsejtek könnyebben jussanak az érett petesejthez. Valószínűleg - ha tényleg nem volt kiszakadva a gumi - akkor ez "cseppenhetett" ki a barátnődnek.

Mindazonáltal, ha tényleg elég idősek vagytok, akkor ezt a barátnődnek illene tudnia, ismernie kellene a testét és hogy hogyan működnek ezek a dolgok...

33/N

2012. jún. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem kell tabi. Amúgy sem lehet csak úgy venni, vényköteles...
2012. jún. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem kell, az csak testnevd, nem több.


A gyógyszer nőgyógyászaton kell kiíratni majd kiváltani. 1 szem 6 ezer ft. :)

2012. jún. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!