Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az első szexnél feltétlen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első szexnél feltétlen muszáj óvszer?

Figyelt kérdés
2009. júl. 5. 22:46
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Nem ugy értem.. hanem ha nem használunk gumit és nekem ez az els, akkor ha nagyon fáj akkor ugyis leállnánk vele... vagy akkor i lehetek terhes ha csak egy kicsit.. hatolt belém?.. áhh remélem értitek xD
2009. júl. 5. 23:36
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen, akkor is lehetsz terhes. úgyhogy használj gumit, mondhat bárki bármit.
2009. júl. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
90%
Vállalom a lepontozást,szóval:Le se kéne feküdnöd senkivel se,ha az ilyen alapdolgokat nem tudod.
2009. júl. 6. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
nem bizony:S
2009. júl. 6. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak egy kicsit hatol beléd, akkor egy kicsit még szűz maradsz és szűz lány meg nem lehet terhes... Ugye nem ezzel a logikával szeretnéd elkerülni a terhességet??? Biztos hallottál már olyanról, hogy előváladék meg egyetlen ondósejt is elég és hasonló unalmas biológiaórai leckék. Ha csak 5 mm-re teszi be, ugyanúgy lehetsz terhes, mintha teljesen és ötször. Sőt akkor is lehetsz terhes csak be sem teszi, csak véletlenül pár csepp rád kerül az előváladékból.

Lehet, hogy kicsit még ismerkedni kellene egymás testvével és egy bioszkönyvvel, aztán az óvszeren gondolkodni.


Gyógyszert szedsz?

2009. júl. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

gyogyszert nem...

és az igaz, hogy gyogyzertárakban 18 éven aluliaknak nem adnak óvszert?

(egy bnöm már járt igy)

2009. júl. 6. 09:55
 17/22 anonim ***** válasza:

te lááány..komolyan gondoltam hogy nem neked való ha alapokat nem tudod :)

Miért ne adnának?!Az a lényeg hogy ne legyen sok terhes tini,persze hogy adnak!Különben meg boltokban is bármikor kapsz.

Ha megkérdezhetem,hány éves vagy?

2009. júl. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Se gyógyszer, se óvszer? Bátor vagy, de akkor időben szólj anyukádnak, hogy vigyen el abortuszra vagy gyűjtse a pénzt babakelengyére...:(((((


Miért kelle a gyógyszertárban óvszert venni? Amikor ilyen gyerekeke, akarnak venni mint ahogy a Te gondolkodásodból is kitűnik, sajnálom, hogy nem olyan mint a cigi meg a pia, hogy 18 év alatt nem adható ki. (Csak ilyenkor nem értek ezzel egyet, nem kell nekem ugrani:)) Gondolom szoktál boltba, pl. Tescoba járni, ott is lehet kapni és senki nem kér személyit tőled. Sajnos...:(

2009. júl. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
nem baj ha nem kérnek személyit, mivel ezek a tinik nem fogják fel h nem kellene ennyire sietni.. ha meg mar ennyire akarják, akkor legalabb legyen módjuk védekezni. ez az én álláspontom, és nem tágitok. sztem is korai, főleg h ilyeneket nem tudnak h előváladéktól is lehet vki terhes, meg a többi alapdolog. de ahogy itt olvasgatok, látom h idősebbek is hisznek ebben a dologban.. szal nem kellene csodalkozni. a kérdezőnek pedig annyi h igen, kell az óvszer. nem csak az elsőnél, hanem utana is, ha mar nem akarsz se gyógyszert, se gyereket.
2009. júl. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Nem muszáj feltétlenül,senki nem kötelez rá, csak akkor készülj fel lehetőségként nemi betegségre, abortuszra, korai gyereknevelésre... (Nem biztos, hogy bármelyik is bekövetkezik, de a lehetősége elég erősen ott lesz.)
2009. júl. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!