Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Menzesz utolsó napjaiban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menzesz utolsó napjaiban megszakításos védekezés úgy, hogy a fiú jóval előbb kiveszi mint elélvezne? Esélyek gyerekre?

Figyelt kérdés
Doki szerint no para.......

2012. jún. 11. 11:44
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Oh hát igen,tudok ezekről is,a spontán ovulációról(aminek szintén nem nagy az esélye)....egyébként meg a tapasztalt ,tehát többé kevésbé rendszeresen ezt a módszert használó férfiak mellett a megszakításos közösülésnél 4% az esély a fogantatásra....és ezt olyanoknál tesztelték,akikben ráadásként nem volt görcs ha jön a gyerek,tehát értelemszerűen nem volt akkora az odafigyelés szintje....Nagyon sok olyanról olvastam,hogy van aki 5 évig ezt a módszert használta,és semmi nem volt.....az meg ,hogy kinek mi a felelősségteljes,megint csak egy külön kérdés....és de,magabiztos vagyok,de jól esik a megnyugtatás,vagy vélemények elolvasása(de ezt szerintem már leírtam egyszer talán).....úgy látom van aki nálam is parázósabb...
2012. jún. 11. 14:05
 22/23 A kérdező kommentje:
És orvosi szakkönyvben olvastam azt is,hogy az előváladék abban az esetben tartalmazhat spermiumot,ha az előző aktusból maradt ott,tehát ha a srác mondjuk ürített a dolog előtt,még kevesebb az esélye a dolognak....
2012. jún. 11. 14:33
 23/23 anonim ***** válasza:
vannak extrém esetek. de ne foglalkozzunk azzal, h én mit h használok. mint mondtam, eleve keveset vagyunk együtt, mert távkapcsolat, és abból is sokszor van pharmatex. néha elszállunk, és nem használunk semmit. kérdező, annyit hozzátennék, h ha üritett, akkor maradtak a húgycsőben, de ha elmegy pisilni utána, akkor azokat is kimossa, és no para. az orvosnagybácsim szerint o,1 % a spontán peteérésre, a szervezet se dobálja csak úgy el a petéket. igy is be van határolva a dolog, vannak, akik már 35-4o évesen nem menstrualnak. :SS DE A LÉNYEG: használj mellé pharmatex kúpot, és akkor tuti lesz a dolog :)
2012. jún. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!