Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Menzesz utolsó napjaiban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menzesz utolsó napjaiban megszakításos védekezés úgy, hogy a fiú jóval előbb kiveszi mint elélvezne? Esélyek gyerekre?

Figyelt kérdés
Doki szerint no para.......

2012. jún. 11. 11:44
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
0%
nem is lesz :) nekem bejön ez a módszer, mondjuk használok mellé naptármódszert is. nem hiába vannak olyan párok, akik évekig próbálkoznak. a legtöbb "megszakitós"eset valójában arról szól, h nem sikerült megszakitani, ezt persze, senki se fogja bevallani, és jön a szöveg, h ez milyen sz.r védekezési forma.. TÉNY: tizenévesen senki ne védekezzen igy!!!! na de én már 22 vagyok, a barátom 26, tapasztalt, egyik barátnőjét se ejtette teherbe.. :))
2012. jún. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

11-es


Felelős egy fiú lehet mind a 26 évével együtt! :)


Ez a módszer csak azoknak jó, akiknek nem baj, ha becsúszik.


Az előző barátnőivel is végig ezt csinálta, most meg már veled van? Vajon akkor is veled lesz, ha megesik a baj, vagy akkor már a következő barátnőjének mondja, hogy "nyugi, bébi, eddig még megúsztam!". :D

2012. jún. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
dehogyis, akkor is mellettem lesz, ha történik vmi. nem ovis már..
2012. jún. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Az a kérdés, hogy hogy?


Fogja a kezed, míg betolnak a műtőbe?


Vagy felelősségteljes apukává válik, ha úgy adódik?


Nem mindegy.

2012. jún. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

ma 12:24


igen, munkámból adódóan láttam már néhány ilyet, aki azt hitte évekig, hogy hűűűűű de nagyon okosan tud megszakítani meg naptárazni - aztán, mikor oda került a sor, hogy babát akartak, kiderült, hogy nem lehet...

2012. jún. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Csak azt nem értem amúgy, hogy aki megszakít meg naptáraz, az mért nem dob mellé még valami helyi fogamzásgátlót, azzal együtt már talán OK. Kúp, krém, tabletta, rengeteg minden van, ami nem hormontartalmú, és azért a többségnek valamelyik termék kiválóan alkalmas...
2012. jún. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Kicsit eltértünk(tértetek) a témától. Itt most nem arról van szó,hogy egy idióta kis 16 éves kislány vagyok....az meg,hogy rettegek ettől a dologtól,személyes okok miatt van....azt meg,hogy most az egyszer kipróbáltuk,nem hiszem hogy égbe kiáltó bűn...erre nem tudok mást írni,mint hogy egy realista embert is abszolút hülyeségekre tud késztetni a szerelem.....de eleve,ha azt vesszük,az előváladéknál sincs akkora esély,ráadásként még meg is van,akkor még kevesebb nem?.....én hiszek az orvosomnak,láttam rajta,hogy nem ijed meg,és egyből magabiztosan mondja,hogy semmi szükség rá,ráadásul a városom egyik öregebb,és nagyon felelősségteljes dokijáról van szó....az már más,hogy az ember lánya ilyenkor beparázik,és kíváncsi mások véleményére.....ettől még nem kell savazni.

A rendes válaszolóknak pedig köszönöm.

2012. jún. 11. 13:49
 18/23 anonim ***** válasza:

Ha valóban ilyen magabiztos lennél és ennyire bíznál az orvosodban, akkor nem itt kérdezősködnél.


Amúgy nem savaztalak, de ez a módszer akkor is orosz rulett - mint már írtam. Ennyi.

2012. jún. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
megvár, amig betolnak a műtőbe. nem akarok gyereket :D meddőnek meg nem tekinthető egyikünk se, mivel azt csak 1 év folyamatos babatervezés mellett lehet kimondani, tehát ha akkor se jön össze. szoktunk egyébként pharmatexet használni, meg mivel távkapcsolatunk van, ezért az együttlétek se vmi gyakoriak. általában sikerül kikerülni a termékeny napokat. de nem rátok tartozik, elmondtam a tényeket, a szervezet ettől függetlenül még 1 rendszer szerint működik, tehát h peteérés szükséges egy terhességhez, és egészséges spermiumok. a mai rohanó világban pedig már nem igen találunk olyan egészséges egyént, aki elsőre teherbe tud ejteni egy nőt.
2012. jún. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Igen, abban igazad van, hogy kisebb az esély, DE nem nulla.

Az orvosod spontán peteérésről nem szólt?


Ha úgy érzed, hogy tönkremenne az életed, ha most becsúszna egy gyerek és éppen ezért mindenképpen elvetetnéd,

akkor

az a felelős viselkedésmód, ha nem játszol a tűzzel!


Csak akkor normális az, hogy kockáztatsz, ha nem bánnád, hogy jöjjön az a gyerek.

Ellenkező esetben minden erőddel azon kellene lenned, hogy megelőzz egy esetleges balesetet!


Még felelős védekezés esetén se 0 % az esély.

Unokatestvérem hormonos (!) spirál mellett született, melynek ugyanolyan a megbízhatósága, mint a tablettának rendes szedés mellett.

A megszakításos védekezés mellett viszont 100 nőből 35 teherbe esik egy év alatt.

2012. jún. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!