Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha fogamzásgátló tabbletát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha fogamzásgátló tabbletát akarok szedni(16 leszek) akkor kell-e szülői aláírás vagy vmi más?

Figyelt kérdés

Mert anyum nem tudja h már réglefeküdtem a barátomal és ha megtudná szerintem nem lenne fényes vége...! És szeretnék azt szedni, hogy így mégjobb legyen vele a szex...!:)

Köszike előre is a válaszokat:)


2008. ápr. 26. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nem kell szülői aláírás, de szerintem sokkal jobb lenne, ha anyukád tisztában lenne azzal, h neked már van nemi életed és nem fog nagyon nagyot csodálkozni, ha odaállsz elé és azt mondod, h "anyu terhes vagyok."
2008. ápr. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell szülői aláírás, de jó lenne, ha tudna róla édesanyád. Amúgy a tabi nem olcsó, de ha van rá annyi saját pénzed, akkor nincs gond. De ha elég nagy vagy a szexhez meg a tabihoz, akkor anyuddal is őszintének kellene lenned. Elég, ha nem mondod el a teljes igazságot, hanem mondjuk csak annyit, hogy lassan már szeretnél elfeküdni a barátoddal, mert szeretitek egymást, és szeretnél tabit szedni, hogy semmi gond ne legyen.
2008. ápr. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Akkor is ha elmondanám neki, tuti nem lenne jó, me ők vallásosak...és bele akarnának nevelni!

Am van saját pénz, de sztem ugy korrekt ha a pasi is bele add, mivel az ő érdeke is...nem?!

2008. ápr. 26. 22:37
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szép lassan adagold be neki a dolgot! Ne titkolódz anyukád előtt mert ha meg majd véletlenül megtalálja nálad, akkor nagyobb balhé lesz.

Szerintem is úgy korrekt, ha felesbe fizetitek, elvégre mindkettőtök érdeke, hogy ne ess teherbe.

2008. ápr. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem kell aláírás és is ebben a helyzetben vok.Bár nekem tudnak róla...
2008. ápr. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én sem mondtam meg akkor, mert tudtam, hogy nagyon kicsinek tart ehhez az egészhez, inkább megkértem egy idősebb barátnőm, hogy kísérjen el nőgyógyászhoz, akkor voltam először, és sokat segített, hogy nem egyedül voltam. Én is 16 voltam akkor
2008. ápr. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Az utcso 3-dil szólóhoz, mit talál majd meg nálam?:D me az nem világos nekem kicsit....

az jó, h nem kell aláírás, de nem naon szeretném neki elmondani, me ő is kicsinek tart az egész kapcsolathoz, me túl fiatak vagyok....:S(szerinte)

2008. ápr. 27. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!