Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hány éves kortól írnak fel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves kortól írnak fel fogamzásgátló tablettát? Szülői beleegyezés, aláírás kell?

Figyelt kérdés
Rendszeresen élek nemi életet, fiatal vagyok, de a szüleim tudják. Még véletlenül sem szeretnék teherbe esni, ezért szeretnék felíratni magamnak. Kb. milyen árba vannak??
2008. dec. 18. 23:13
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Naponta felteszik ezt a kérdést, picit olvass vissza, vagy írd be bal oldalt a keresőbe.
2008. dec. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
14 éves kor alatt nem nagyon írják fel! De kérdés az is, hogy egy fiúval rendszeres-e a nemi életed, vagy mindig mással? Mert ez esetben inkább az óvszert ajánlanám, mert a tabletta a nemi betegségektől nem véd!
2008. dec. 19. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Elfelejtettem: az ára 2500-3000-től kezdődik, de ezek mind magas hormontartalmúak, régiek, nem igazán jók! Az alacsony

hormontartalmúak 5000-8000-ig! 3 havi adag természetesen!

2008. dec. 19. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
És ahoz hogy tudjon bárki is kiíratni kell hozzá nőgyógyászati vizsgálat, avgy ilyesmi, vagy csak felírja a doki?
2008. dec. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Ha nem vagy még 18 akkor kell szülői beleegyezés is !

A fogamzásgátló felírásához vérvétel,vizelet,általános vizsgálat kell mielőtt felirja a doki!

2008. dec. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem kell szülői beleegyezés! Felírják annélkül is!
2008. dec. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én 17 éves vagyok. 3 hónapja voltam először nőgyógyásznál. És nem kellett szülő! A barátom kísért el. Megvizsgál az orvos, aztán elküld vérvételre és a vérvétel eredményével vissza kell menni a nőgyógyászhoz, mert csak úgy tud gyógyszert felírni. És amikor felírja megkérdez, hogy vannak-e külön kéréseid a gyógyszerrel kapcsolatban. pl.: hogy ne hízz meg tőle és ne is fogyj, stb.. Manapság rengeteg fogamzásgátló van, így lehet kérésed is, hogy milyen ne legyen! Az orvos segít dönteni majd. (Az én orvosom azt mondta a vizsgálat után, hogy hasraütéssel nem tud gyógyszert felírni, így mindenképpen kell a vérvétel eredménye neki.)
2008. dec. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

14 éves kor alatt semmiképpen nem írnak fel gyógyszert. A szülői belegyezés pedig 16 éves korig érvényes, utána már nem.

Nem mindegy, hogy milyen formában élsz rendszeres nemi életet. Ha csak egyvalakivel, akkor inkább gyógyszer, ha mindig mással, akkor óvszer. A gyógyszer nem véd a nemi betegségektől.

Az ár... határ a csillagos ég. Én most kaptam új gyógyszert, az 3 hónapra 6500 ft volt.

2010. febr. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!