Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ma irattam fel a Symicia-t....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma irattam fel a Symicia-t. Az orvos azt mondta hogy a menstruáció utáni első nap kezdjem el szedni, a papíron pedig az áll hogy a mestruáció kezdetével kezdjem el. Most akkor mikor is kellene kezdenem?

Figyelt kérdés

2012. jún. 4. 21:13
 1/10 anonim ***** válasza:
A menstruációd első napján.
2012. jún. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de akkor nem fog csúszni az egész egy hetet? mert furcsa hogy a nőgyógyász azt mondta akkor kezdjem el. hogy fog akkor kijönni a 21 nap? (csak mert nagyon szokott ingadozni)
2012. jún. 4. 21:21
 3/10 anonim ***** válasza:

De, itt csúszni fog. És onnantól "normális" lesz. Igazából beveheted a menstruációd 2-5. napján is, de akkor nem véd azonnal.

Én is a menstruációm első napján vettem be, meg mindenki, aki szedi. Így kell, nyugi!:)

2012. jún. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ! :) és segítséget!
2012. jún. 4. 21:28
 5/10 anonim ***** válasza:

Ja, és mostantól nem fog ingadozni, mindig ugyanazon a napon fog megjönni.

Kimaradozni is szokott? Mert akkor nem túl egészséges a fogamzásgátló..

2012. jún. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
volt amikor sokat kimaradt de az idegesség leginkább az oka. de az minimális. inkább csúszni szokott.
2012. jún. 4. 21:32
 7/10 anonim ***** válasza:
én is ezt szedem, nemrég kezdtem. nekem azt mondta a doki h a mensi 1. napján vegyem be, de nem tudtam, mert mire hozzájutottam a gyógyszerhez, addigra megjött. így a 3. napon kezdtem, de nem volt gond, csak 2 hétig kiegészítő védekezés kellett.
2012. jún. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nekem azt mondta a nőgyógyászom, hogy a mensim vége felé,vagy végén vegyem be az elsőt annó, tehát 5. nap körül. Mégpedig azért, mert szokott csúnya mellékhatás lenni, aki a mensi első napján veszi be,hogy pecsétel,vagy azonnal elmúlik a vérzés,ami ugye nem jó. Én januárban az 5. napon kezdtem el szedni, és így minden tökéletes volt, semmi mellékhatás, és a mensim is rendszeres.
2012. jún. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :)
2012. jún. 16. 20:03
 10/10 anonim válasza:
Én is meg erősitem h a menszesz első napján kell be szedni és nekem az orvos is ezt mondta
2012. aug. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!