Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlótól (symicia)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlótól (symicia) tarthat tovább a menstruáció?

Figyelt kérdés

Ez az első alkalom, hogy szedek fogamzásgátlót, bevettem a menzesz első napján, ahogy mondta a doki, ez a menzeszem 6. napja, normál esetben ilyenkorra elmúlik, vagy csak pár csepp barnás valami marad, de most még mindig vérzek. Nem olyan vészesen, enyhe, de mindenképp több annál, ami szokott lenni. Ez lehet a bogyótól? Ez amúgy normális?

20L


2011. márc. 20. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez az elso honap, a szervezetednek hozza kell szokni. Majd ha megkezded a kovetkezo havi adagot (gonodlom meg egy nap?), akkor majd el fog mulni. Ha nem, menj vissza az orvoshoz, lehet nem jo neked az a tabi.
2011. márc. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem úgy, félreértettél bocsi. Összességében ez a 6. bogyós nap. És most vérzek tovább.
2011. márc. 20. 19:45
 3/5 anonim válasza:

Nekem is ez az első alkalom, hogy fogamzásgátlót szedek és én is Symiciát.

A ciklus eslő napján kezdtem. Ma vettem be a 14. szemet, és még mindig barnás válladék távozik belőlem. :S


Azt mondják, hogy a vérezgetés barnázás az első hónapokban még normális, akár a két menstráció között is.

Hát én nemtudom, elég bizonytalan vagyok ebben a témában, ezért feltettem a kérdésem két szakértőnek is. De ellentmondó választ kaptam.


Az egyik azt mondta, hogy Igen, akár 2-3 hónapig is eltarthat a vérezgetés, ez teljesen szokványos jelenség.

Igen, már teljes mértékben véd a gyógyszer.


A másik pedig ezt írta: A védelem a szedés 8. napjától él, de mivel nálad mellékhatás

jelentkezett, ezért a védelem nem aktív. Keress fel nőgyógyászt!

2011. márc. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Menetközben elmúlt, szóval remélem véd, mert már szexeltünk. :S
2011. márc. 22. 23:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Ebben a témában NŐGYÓGYÁSZ vagy GYÓGYSZERÉSZ a szakértő.
2011. ápr. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!