Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi esély van a terhességre?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Yepp899 kérdése:

Mennyi esély van a terhességre?

Figyelt kérdés
3 éve folyamatosan szedem a fogamzásgátlót. Elszámoltam magam és 11 napos szünetet tartottam,közben éltem nemi életet.Ma kezdtem az új levelem.köszi a választ.
2012. jún. 3. 12:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Akkor ezek szerint nem a 8.hanem a 11 v 12.napon kezdted el. Szerintem jó esetben nem leszel terhes,kicsi az esély.De azért a levél végéig ne élvezzen beléd a párod,illetve használjatok óvszert.
2012. jún. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az 3 szem kihagyása....

Bizony előfordulhat terhesség, főleg, hogy az első szemeket hagytad ki.

A levél alatt védekezz óvszerrel és imádkozz.

2012. jún. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen ma van a 12.napom,ma már be is vettem. Köszönöm a válaszodat.
2012. jún. 3. 13:08
 4/8 anonim ***** válasza:

El sem kellett volna kezdened.

Ki kellett volna hagyni az egész ciklust.

2012. jún. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A 3 év nem számít, esély van. A fogamzásgátló ugyanis csak akkor véd kellőképpen a gyógyszermentes szünet alatt, ha az új levelet időben elkezded szedni.


A helyedben az utolsó aktustól számítva két hét múlva csinálnék egy terhességi tesztet, hogy megnyugodjak,


illetve az új levél mellett addig védekeznék más módon is, amíg a betegtájékoztató azt javasolja (általában 7 nap).


3 napot/tablettát hagytál ki, igaz? Mit ír a betegtájékoztatót több szem kihagyása esetén?


Amit én szedtem korábban, az azt javasolja, hogy az utolsó, be nem vett filmtablettát amilyen hamar csak lehet, be kell venni, akkor is, ha ez egy nap alatt két filmtabletta bevételét jelenti.

2012. jún. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Valahogy levágta a végét, 5-ös hozzászóló vagyok.


Tehát:

...Amit én szedtem korábban, az azt javasolja, hogy az utolsó, be nem vett filmtablettát amilyen hamar csak lehet, be kell venni, akkor is, ha ez egy nap alatt két filmtabletta bevételét jelenti.

Azaz a 3 kimaradtból a mai mellé én még bevennék egyet.

2012. jún. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen,mindenképp veszek be még egyet ma még.köszönöm
2012. jún. 3. 13:32
 8/8 anonim ***** válasza:
a tabletta abbahagyásakor könnyebb teherbe esni, mint egyébként, a hormonháztartás miatt. úgyhogy még annál is agyobb az esély, mintha nem szednél tablettát. orvos?
2012. jún. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!