Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ti a nap melyik szakában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti a nap melyik szakában szoktátok bevenni a tablettát? Kötitek valamihez? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Most kezdtem el szedni 1 hete az antibébi tablettát. Délben veszem be, de anyukám szerint nem lesz ez így jó, fél, hogyha ősztől majd újra óráim lesznek, el fogom felejteni. Szerintetek hogy lehet megváltoztatni az időpontot? Egyik napról a másikra, vagy a következő levélnél lehetséges? vagy jobb, hogyha mostmár végleg így marad?

2012. máj. 28. 23:40
 1/4 anonim ***** válasza:

en elejtol fogva 21:30-ra terveztem be magamnak :) Persze,beallitottam a telefonomon a riasztot,hogy 21:30-kor csorogjon :P

Ha valtani akarsz,akkor ugy is megteheted,hogy holnap peldaul este veszed be,es utana minden nap ugyanabban az oraban,csakhogy 7 napig plusz vedekezes is szukseges.. de a legjobb otlet az,hogy a kovetkezo levelnel valts idopontot :) remelem segitett a valaszom :)

2012. máj. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én minden nap 9kor veszem be (este) szól a telefonos emlékeztető, így figyelnem se kell rá, mert az jelez. Bár már rögzült, és néha elkap a pánik a gyógyszerszünetben, ha ránézek az órára, és elmúlt 9, hogy úristen nem vettem be, aztán rájövök, hogy nem is kell... :D

Amúgy szerintem gyógyszerszünet után cserélj időpontot, úgy a legegyszerűbb.

2012. máj. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem a következő levélnél érdemes, és én az esti órákra szavazok.

Én anno hatkor vettem be, mert az még nincs olyan későn, hogy elaludjak, de nincs olyan korán, hogy átaludjam, és akkor is be tudom venni, ha órán vagyok, mert 17:%0re állítok egy ébresztőt és ennyi.


24/N

2012. máj. 29. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors reakciókat! :) Akkor azt hiszem, a szünet után fogok váltani.
2012. máj. 29. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!